3 марта 2021 Район 111  0 

Моя мама найкраща в світі! (творчий конкурс)


Шановна редакція, я, Лупачов Стас, навчаюся у 3 класі Великотернівської школи. Моя мама кожен рік виписує вашу газету «Слово трудівника». Мені подобається у газеті читати ті сторінки, де пропонується відіслати лист Святому Миколаю або взяти участь у якомусь конкурсі. Ось і тепер прочитав про конкурс « Моя мама найкраща в світі» і вирішив вам написати про свою найулюбленішу маму.

Такої мами, як у мене, нема більше ні у кого. Вона ніжна, мила, лагідна, роботяща, жаліслива, у неї руки золоті. Моя мама, Світлана Лупачова, майже ніколи не відпочиває. Весь час зайнята роботою — то порається по господарству, то працює в садочку і на городі, то готує для нас різні страви. А які вона пече смачнючі пиріжки і торти! Таких смаколиків я більше ніде не куштував! Мамочка моя всіх нас дуже любить і оберігає.

У мене є сестричка, старша від мене на 15 років, і малесенька племінничка Анастасія. Так матуся моя дорогенька завжди за нас переживає, щоб ми не захворіли. Ладна за нас життя віддати, тільки щоб у нас усе було добре. Я дуже вдячний мамі за це все. Низько вклоняюся їй і цілую ніжно її ручечки трудящі, золоті. Ось така у мене мама і кращої за неї немає.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.