29 января 2020 Район, Якимівка 290  0 

Гра, яку полюбляють усі (ФОТОРЕПОРТАЖ)


2020-ий рік для районної газети «Слово трудівника» позначений червоним кольором ювілею. У червні видання із багаторічним історичним досвідом зустріне 90-річчя свого заснування на теренах Якимівщини. З цієї нагоди колектив газети виступив з ініціативою проведення низки заходів для жителів району, переважна більшість яких є читачами районки. Першим у переліку ювілейних подій став розіграш призів серед передплатників «СТ». Тепер ось конкурс серед веселих і кмітливих передплатників районки. Ініціативу трудового колективу редакції підтримав Олександр Правосуд і забезпечив призовий фонд для команд-учасниць.

На заклик СТ-шників відгукнулося три команди із різних округів  Якимівської ОТГ. Однак перед самим конкурсом, через хворобу частини команди, мирненські КВП-шники зняли свою заявку. І ось 25 січня, у день покровительки студентів і черговий день Нового року (за китайським календарем), у центральному будинку культури громади відбулася феєрія оригінального гумору на місцевому матеріалі. Зустріч Нового року, яка зазвичай для нашої країни на початку року триває не один тиждень, у поєднанні із ювілеєм районки лягли в основу тем чотирьох конкурсів. Красномовні рядки з популярного сучасного шлягера «С 1-ого по 13-е» стали визначальними для учасників КВП.

Тринадцятеро учасників обох команд — «Велика різниця» із с.Шевченка і «У салаті тільки дівчата» із Якимівки — протягом півтора годин дарували власні перли витонченого гумору, зібраного із життєвих подій сучасного життя Якимівщини і такої явної зміни клімату у наших широтах. Не оминули дванадцятеро дівчат і один чолов’яга реформ у медичній і педагогічній галузях. Непомітно торкнулися реформи децентралізації у сфері створення спроможних громад. Оспівали впевнені кроки рідної громади у напрямку благоустрою і розвитку спорту ОТГ. Народні традиційні колядки і навіть суперновомодні спортивно-оздоровлювальні захоплення мешканців громади знайшли своє віддзеркалення на якимівській сцені. Також учасниці КВП  яскраво демонстрували на сцені жителям району роз’яснення нововведень від нової влади, про що оперативно інформує своїх читачів «Слово трудівника».

Наталя Іванова, Алла і Наталя Чудакови, Лариса і Валентина Дідухи та Олександр і Олеся Тумановські  із с.Шевченка, Олена Рогова, Тетяна Калініна, Наталя Коваленко, Ірина Костанян, Наталя Мухіна і Тетяна Плетюк із Якимівки запалили своєю невгамовною енергетикою гумору вщент заповнену глядацьку залу, яка протягом усього дійства вибухувала оплесками і примовками фанзон обох команд. Вболівальники на святковому заході були організованими, завчасно приготували тематичні плакати і прапорці і, не шкодуючи голосових зв’язок і власних долонь, дарували артистам і оточуючим навколо свою любов, захоплення і вдячність за подароване свято.

Поважне журі у складі Володимира Шевчука, Світлани Шиян, Леоніда Петрусенка, Ірини Титаренко і Олексія Конікова уважно фіксувало дотепні жарти і яскравий гумор передплатників «СТ» на сцені і разом із усіма глядачами щиро тішилося влучними «пострілами» справжніх місцевих КВН-щиків.  До пари жартівливим учасникам обох команд були того дня на сцені і яскраві ведучі — незмінна і незамінна на веселих конкурсах від районки коректор нашої газети Олена Дружиненко (Снігуронька) і вчитель Мирненської школи Віталій Арестенко (імпровізований Дід Мороз). Вони не лише оголошували номінації, а й самі дарували усім присутнім жартівливі репліки і підводки до кожного нового змагання.

Перемогу у жартівливих конкурсах про серйозні питання цього разу  отримали представниці райцентру. Головний приз КВП команді-переможниці вручив головний спонсор районного свята гумору Олександр Правосуд. Він щиро привітав усіх учасників феєричного свята, які того дня були на сцені і у глядацькій залі. Він пообіцяв всебічну допомогу і підтримку будь-яких культурно-просвітницьких ініціатив жителів Якимівщини і побажав всіляких гараздів та невичерпного джерела достатку і гумору у повсякденному житті.

Кульмінацією свята від районки стало рішення команди-переможниці, озвучене зі сцени капітаном команди Оленою Роговою: головний приз КВП у розмірі 5 тисяч гривень передати на лікування 23-річного Богдана Лисюка.

Емоції і враження від виступів аматорів КВН-івського руху на Якимівщині ще довго не вщухали і того дня, і донині. Всі, хто не встиг, не зміг, не захотів, проігнорував запрошення організаторів, можуть, сидячи на дивані, на власних моніторах та екранах переглянути КВП від «СТ» у запису на сторінці «Влог-візитівка громади» на Ютюбі, у Фейсбуці чи Інстаграм.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото Р.Бачуріна


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.