10 марта 2021 Якимівка 265  0 

#8березня_права_жінок


6 березня, напередодні Жіночого дня, у Якимівському молодіжному хабі на Акцію «8 березня — це не про квіти, а про права та безпеку жінок» завітали співробітниця місцевого відділення поліції, соціальні працівники, журналісти, страховики, активістки та інші мешканці громади. Для учасників заходу були доступними арт- та фотозона.

Сам захід організовано ГО «Жінка майбутнього» (м.Бердянськ) в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. У Якимівці захід організовано ГО «СТ-АРТ». Протягом всієї нашої зустрічі, за допомогою телемосту ми  спілкуватися з територіальними громадами (Бердянською, Мелітопольською, Приморською, Кирилівською, Приазовською, Осипенківською, Новенською, Якимівською, Андрівською та Мангушською) на тему, яка хвилює жінок багатьох країн та залишатиметься актуальною і в сучасному світі, це — права жінок.

Вікторина, жваве спілкування, солодкий стіл, цікаві факти та навіть танцювальна хвилинка – організатори готувалися заздалегідь. Не дивлячись на невеличкі технічні проблеми у сусідніх громадах (захід проходив на платформі ЗУМ), телеміст пройшов конструктивно, а його учасниці розходилися по домівках на позитиві. Кожна із них отримала на згадку від ГО «Жінка майбутнього» чашку із логотипом та пам’ятний магніт на холодильник.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.