3 февраля 2021 Якимівка 102  0 

У центральному парку орудували вандали


Ознакою вихованої, сучасної, відповідальної людини є її дбайливе ставлення не тільки до себе, а й до оточуючого світу, до рідного селища… На жаль, дехто обмежується тільки власним бажанням зіпсувати все навколо. Тому все частіше ми спостерігаємо прояви вандалізму на вулицях селища та у парку.

Днями наш багатостраждальний Якимівський центральний парк відпочинку в черговий раз піддався нападам вандалів. Через їхні нищівні дії у парку не лишилося жодної цілої лавки! Дерев’яні рейки лавок розтрощені та розкидані по території, урни перевернуті.

Дісталося й новій алеї слави, яку відкрили наприкінці минулого року. Щоправда, дякувати Богу, лавки цілі, а от металеві урни поряд із ними абсолютно усі (!) мають вм’ятини від ударів ніг або ж тупих твердих предметів.

Це вже далеко не перший прояв варварства у нашому парку. Шкода, але усі ці «бешкетування» односельців-дикунів (навряд чи вихованій людині у будь-якому віці прийде у голову таке вчинити) доводиться відновлювати місцевій владі. А от якби хоч одного вандала притягнути до відповідальності та покарати гривнею чи громадськими роботами у тому ж парку, тоді, можливо, перед наступним своїм розгулом дехто поміркує і зупиниться. А для цього у всіх громадських місцях потрібно встановити камери відеоспостереження, аби запобігти прояви вандалізму і пришвидшити розшук правопорушників.

На жаль, руйнування зазнають не тільки якимівські обєкти. У наступному номері ми поінформуємо своїх читачів про скоєння варварських дій на сільському кладовищу у с.Дружба та хід розслідування цієї справи.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.