20 января 2021 Акимовка 43  0 

Щасливі передплатники забирають свої призи


Минулого понеділка відбувся розіграш призів серед передплатників «СТ». Після публікації у газеті списку переможців, щасливі передплатники стали заходити до редакції за своїми призами.

Однією із перших, хто завітав до нас, стала мешканка Якимівки Валентина Іванівна Лозян. За своїм подарунком вона прийшла разом із семирічною онукою Поліною. Отримуючи фірмового календаря, жінка поділилася із нами своїми враженнями про те, як дізналася про виграш.

  • Ще до виходу газети із списком переможців ми усією сім’ю передивлялися у Ютубі відеоролик проведення розіграшу призів від районки. І яке було наше здивування та радість, коли серед щасливих володарів приємних подарунків я почула своє ім’я.

Із радістю забрав свій подарунок — перекидний квартальний календар — і мешканець Якимівки Ярослав Данилович Звєрєв. Він вже не перший рік передплачує газету і разом із іншими членами родини залюбки читає новини про різноманітні події, які відбуваються у населених пунктах Якимівщини, та історії з життя-буття своїх земляків.

Не дивлячись на те, що Валентина Михайлівна Волкова вже протягом багатьох років є постійною передплатницею «СТ», у розіграші участь взяла вперше.

— У минулі роки на сторінках газети бачила оголошення про розіграш різноманітних призів у районці, — каже жінка, — але якось не брала у них участі. А цього року вирішила спробувати свою вдачу, і вона, вдача, таки посміхнулася.

І от тепер вдома у жінки про багаторічну дружбу із нашою газетою буде нагадувати фірмовий годинник від «СТ».

Також свою виграшну фірмову кружку від «СТ» минулого тижня забрала Раїса Панасівна Татаринова.

Тепер читати улюблену районку під запашну каву із фірмової кружки «СТ» буде мешканець Володимирівки Василь Миколайович Кулик.

Він, прийшовши до редакції за своїм виграшем, радів, що побачив своє їмя серед щасливих передплатників, і залюбки посміхнувся у об’єктив нашої фотокамери.

Руслан БАЧУРІН, фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.