18 ноября 2020 Акимовка 103  0 

Шановні передплатники «Слово трудівника» — працівники організацій та установ усіх форм власності!


Стовпчик термометру надворі неухильно повзе вниз, але похолодання у природі ніяким чином не повинно торкнутися наших із вами теплих дружніх стосунків. Задля цього редакція «СТ» планує зігріти вас черговими подарунками – зручними перекидними квартальними календарями, які є вкрай необхідним атрибутом для кожного, хто прагне успіху.

Усі, звісно, пам’ятають відомий вислів про те, що щасливі годин та днів не помічають, але ми дозволимо собі трохи підкорегувати це твердження. Сучасній людині, яка працює на благо родини та суспільства вкрай необхідно спостерігати перебіг часу та впорядковувати свою діяльність певними рамками. І якнайкраще для цього підходить саме КАЛЕНДАР. Якби не календарі, у світі запанував би хаос. Представникам «безкалендарного» суспільства навряд чи було б знайоме таке поняття, як пунктуальність. Та й про високу продуктивність праці та командну роботу можна було б забути.

Умови отримання подарунка дуже прості. Якщо у вашій організації є 5 володарів річних передплат на нашу газету, то скооперувавшись і надавши до 20.12.2020 року до редакції ксерокопії передплатних квитанцій, ви гарантовано і цілком безкоштовно отримаєте зручний настінний квартальний календар, який безумовно стане у пригоді в роботі вашого відділу чи установи. Якщо колектив (саме весь колектив, а не окремий відділ) вашої організації менший за 5 осіб, то для вас підставою для отримання подарунка буде наявність річної передплати в усіх працівників.

Той, хто не є співробітником організації чи установи, але бажає мати зручний квартальний календар, має шанс виграти його під час традиційного щорічного розіграшу призів серед передплатників.

«Слово трудівника» піклується не лише про те, щоб ви завжди були в курсі свіжих новин з життя громади та району, а й про те, щоб ви були забезпечені корисним знаряддям для плідної праці.

З повагою, колектив редакції


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.