18 ноября 2020 Якимівка 340  0 

Новий склад селищної ради приступив до роботи


Перша сесія Якимівської селищної ради 8-го скликання розпочалася за протоколом – із оголошення результатів Перших місцевих виборів-2020, з якими усіх учасників засідання ознайомила голова селищної ТВК Лариса Матяжова. Таким чином двадцять шість новообраних депутатів та Якимівський селищний голова минулого четверга приступили до своїх обов’язків.

До речі, депутатський склад дещо змінився у порівнянні із тим, що був опублікований у нашій газеті (див.«СТ» №46 від 4 листопада). Зміни народних обранців відбулися у чотирьох політичних силах, які представлені у селищній раді. Так, у ПП «За майбутнє» замість Наталі Кузнєцової та Костянтина Ніконорова інтереси виборців представлятимуть Михайло Чишко і Наталя Глазкова, у ПП «В.Буряка «Єднання» замість Геннадія Шевченка та Олександра Тупіцина до селищній раді зайшли Олександр Калінін і Олена Лисак, у ПП «Опозиційний блок» замість Валентина Мірошниченка та Ігоря Бохона тепер будуть Олена Недомірко і Наталя Солодка-Могилевська, а у ПП «Слуга народу» Василь Цап замінив Людмилу Старик.

Наприкінці свого виступу голова ТВК оголосила результати виборів на посаду Якимівського селищного голови, де перемогу здобув Олександр Правосуд, привітала його із обранням та передала право подальшого ведення засідання першої сесії.

Склавши присягу селищного голови, Олександр Правосуд привітав усіх новобраних депутатів, висловив свої сподівання на спільну плідну роботу на благо громади та оголосив проведення процедури обрання секретаря селищної ради, представивши кандидата на цю посаду у особі депутата Романа Селищева. Таємним голосуванням депутати 17-ма голосами затвердили його кандидатуру.

Також новий склад Якимівської селищної ради привітали гості першої сесії — депутати Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко, Людмила Любім та Павло Матвієнко, а також голова Якимівської райдержадміністрації Анатолій Пилипчук.

На цьому перша сесія не була закрита, вона продовжиться вже завтра, і на її другому пленарному засіданні будуть призначені сільські старости та апарат селищної ради.

P.S. Інтереси Якимівщини на районному рівні будуть представляти депутати-земляки у складі Мелітопольської районної ради — Костянтин Ніконоров, Олександр Чкан та Володимир Цап. У Запорізькій обласній раді – Геннадій Шевченко та Людмила Любім.

 Депутати Якимівської селищної ради по округах:

1 округ (смт Якимівка, центральна частина селища та м-н Дослідна) – І.Дудкін (152 голоси), М.Чишко (26 голосів), Д.Жеребецький (37 голосів), В.Овсянникова (76 голосів), А.Барабаш (10 голосів), В.Наприклад (141 голос), В.Скляров (29 голосів) та В.Цап (98 голосів).

2 округ (смт Якимівка, м-ни «Пожежна», Дмитрівка та Володимирівський с/о) – В.Громихіна (208 голосів), Т.Кучеренко (15 голосів), Н.Глазкова (53 голоси), О.Калінін (21 голос) та А.Азаренков (152 голоси).

3 округ (Двидівський, Шелюгівський, Радивонівський та Розівський с/о) – Ю.Шило (145 голосів), М.Псьол (128 голосів), О.Зуб (103 голоси), Н.Солодка-Могилевська (43 голоси), Ю.Гончаров (157 голосів).

4 округ (Новоданилівський, Горьківський, Таврійський, Переможненський, Чорноземненський с/о) – Р.Селищев (135 голосів), М.Туляганова (78 голосів), О.Недомірко (54 голоси) та О.Лисак (50 голосів).

Хоча, і цей список ще не є остаточним, по деяких округах можливі зміни у депутатському складі. І за якими будуть закріплені «перші кандидати» політсил: С.Мазаєв, К.Винник, В.Милосердов та Ю.Гожиєнко?

Найактивнішим у виборчому процесі цього року став 3-ій округ (із 4716 виборців, включених до списків на виборчих дільницях, участь у голосуванні взяли 1918 осіб). Найменше проголосувало на другому окрузі (із 5438 виборців, включених до списків на виборчих дільницях, участь у голосуванні взяли 1745 осіб).

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.