3 сентября 2020 Район, Якимівка 197  0 

У неділю святкують підприємці


Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Святкування було встановлено указом Президента України у 1998 році, щоб відзначити важливу роль підприємництва у формуванні економіки держави, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Підприємці — це надзвичайно талановиті, сильні, енергійні та успішні люди. Це завдяки їх невтомній фантазії та невичерпним ідеям ми завжди маємо широкий вибір — куди сходити на сімейну вечерю, де купити якісний одяг чи взуття, у якій кав’ярні випити найсмачнішу каву. Саме підприємці створюють нові й нові робочі місця та допомагають реалізовувати проекти на місцях — у своєму мікрорайоні, на своїй вулиці.

На знімку представники родинного бізнесу, підприємець із багаторічним стажем Ігор Бевзюк зі своєю донькою-помічницею Аліною, яка своєму батькові та матусі Світлані допомагає у реалізації сільгосппродукції.

Вітаємо родину Бевзюків, а у їх особі — й усіх шановних підприємців із професійним святом. Прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіху. Бажаємо успіхів у вашому бізнесі, реалізації всіх добрих намірів та починань. Витримки вам, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.