26 августа 2020 Акимовка 110  0 

У ХХІ столітті сміття вивозиться вручну


21 серпня, п’ятниця, Якимівка, 7:35. Райцентрівські комунальники вручну прибирають ТПВ із площадок біля багатоповерхівок.

Вчорашня інформація на сайті селищної ради викликала неоднозначні, переважно негативні,  відгуки про перспективу на цілий тиждень залишитися без послуги із вивезення ТПВ. Обурені звернення жителів райцентру і журналістів, у тому числі,  до керівників ОТГ і КП «Довіра» до ранку знайшли тимчасове рішення.

Але як виявилося уже після довгих вихідних – тимчасовість ситуації продовжується. Місцевим комунальникам і досі не вдалося полагодити 19-річного трудягу  — єдиного спеціалізованого сміттєвоза.  Авторка цих рядків особисто спостерігала як, у святковий день народження нашої країни, четверо чоловіків вручну грузили контейнери у ківш одного трактора, який піднімав все це на причіп іншого, де вже двоє молодих дівчат лопатами «на себе» вигортали ТПВ із контейнерів!…

І так біля кожної сміттєвої площадки. Роботи виконуються значно повільніше, ніж автоматизованою спецтехнікою, але сміття вивозиться. Спасибі, нашим комунальникам за їхню працю! Доки не сталося поломки, мало хто із нас замислювався над питанням вивезення сміття. І от незначна ситуація вказала всім нам про необхідність майбутньої стратегії з благоустрою.

За інформацією секретаря селищної ради Максима Забари зараз ведуться підготовчі роботи над пошуком підходящої спецтехніки для селища. Пропозиції щодо придбання сміттєвоза будуть винесені на розгляд депутатів на вересневу сесію селищної ради.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото Людмили Шклярук


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.