4 мая 2020 Район 116  0 

Сільська школа оновилася сучасними вікнами та класними дошками


Необхідність проведення енергоефективних заходів у Великотернівській школі виникла давно. Старі вікна тут прослужили багато років і з часом прийшли у непридатний стан — віконні рами неможливо було відкрити, вони перестали утримувати тепло, їх постійно потрібно було утеплювати у холодну пору року. Тому на часі постало питання заміни старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові, які дозволили би позбутися зайвих втрат тепла.

Рішенням сесії районної ради було виділено кошти на встановлення у названій школі 19 сучасних металопластикових вікон (187 тис.грн.) та дверей вхідних і до спортзали (32 тис.грн.).

Нещодавно голова райдержадміністрації Анатолій Пилипчук разом із своїм заступником Романом Селищевим та начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА Інною Водоп’яновою відвідав Великотернівську школу, аби ознайомитися із ходом робіт із встановлення нових вікон та вхідних дверей і облаштування декількох класів новими дошками. Директор навчального закладу Ірина Горзій провела гостей класними кімнатами, демонструючи їм перебіг ремонтних робіт, та поділилася деякими своїми планами на майбутнє стосовно покращення умов навчання у сільській школі.

Тож, тамтешні школярі після карантину повернуться до навчального процесу вже у відремонтовані класні кімнати.

Крім цього, за інформацією І.Водоп’янової, Новоданилівська ЗОШ отримала нову музичну апаратуру на суму 40 тис.грн., а коштом освітньої субвенції у даному навчальному закладі проводитиметься поточний ремонт туалетних приміщень та їх облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням на суму 160 тис.грн.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.