12 мая 2017 Район 148  0 

Єднаємось заради Перемоги!


 Учні Чорноземненської ЗОШ стали учасниками велопробігу «Єднаємось заради  Перемоги!» за маршрутом с.Чорноземне — с.Петрівка.

Ми творимо нову історію нашої держави. Завдяки закону про декомунізацію у с.Чорноземне до 25-ої річниці Незалежності нашої держави був відкритий пам’ятник «Небо без війни». Він став символом незламного українського духу, бо відкривали його воїни АТО. Віднині лелеки оберігають та надихають наших мешканців на створення щасливого майбутнього.

Велопробіг стартував саме від цього символічного місця. Учасників акції зустрів голова Чорноземненської сільської ради Ягнич А.М., який ще раз нагадав, що перемога одна на всіх. І нам потрібно пам’ятати про подвиг наших дідів, бо без минулого немає майбутнього. Директор Чорноземненської ЗОШ  Куркуріна Л.Г. подякувала небайдужим учасникам велопробігу та ще раз наголосила, як важливо знати свою історію для молодого покоління.

І ось акція стартувала!

Під керівництвом педагогічного колективу (Ю.В.Рижанкової, С.К.Куркуріна, О.М.Мохур, Л.М.Герасименко) діти із прапорами, квітами  та повітряними кульками рушили до с.Петрівка, до пам’ятника, де поховані визволителі нашого краю. Бо саме на території нинішнього с.Петрівка проходили жорстокі визвольні бої.

Маршрут учасників проходив через Шарлайський ліс, про який і сьогодні ходять легенди. Учні насолоджувались рідними краєвидами, які піднімали святковий дух. А головне — вразило всіх те, що поля були вкриті червоними маками, які, ніби краплі солдатської крові, нагадували про наближення свята Великої Перемоги.

Пам’ятник загиблим воїнам у с.Петрівка — єдине офіційне поховання на території Чорноземненської сільської ради. Це визначне місце завжди охайне та доглянуте.

Коли читаєш імена похованих, мимоволі згадуєш вірш Л.Костенко «Пастораль ХХ ст.», адже у цій братській могилі поховані 5 дітей, які в 1945 підірвалися на бойовій міні. Тому дуже символічно, що учні 2 класу Чорноземненської ЗОШ, вдягнені у воєнну  форму, заступили і несли варту біля пам’ятника, чекаючи учасників велопробігу.

І ось нарешті фініш.

Учасники велопробігу подолали більше 8 кілометрів, і навіть негода не змогла завадити нашій мирній акції. Всі отримали море позитивних емоцій. По закінченні велопробігу «Єднаємось заради Перемоги!» ними був створений відеоролик, з яким ви можете ознайомитись за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=oeo-c27_sLY&feature=youtu.be

Наші учні ще раз довели, що вони гідні діти своїх пращурів. Із Днем Перемоги!

Учасники велопробігу Ібрагімова Н., Рижанкова Н.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.