9 декабря 2016 Район 103  0 

Тимофій Косенко перевершив самого себе


dsc_0954У Херсоні відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. На ньому з успіхом виступив наш уславлений атлет багаторазовий чемпіон світу, Європи, України та двократній Олімпійський чемпіон Тимофій Семенович Косенко.

Він показав чудові результати у всіх чотирьох вправах, у яких виступав, і повернувся додому і чотирма золотими медалями та двома новими світовими рекордами.

Вболівальники і спортсмени стоячи вітали виступ нашого атлета на чемпіонаті світу з гирьового спорту. Кожен результат зал зустрічав оваціями.  За хвилину він 57 разів підняв дві 16-килограмові гирі. У ривку однієї пудової гирі за 5 хвилин Семенович показав результат у 141 раз — новий світовий рекорд. Ще один рекорд світу встановив він у напівмарафоні у довгому циклі, коли одну пудову гирю протягом 30 хвилин треба підняти знизу, на груди, виштовхнути, а потім повторювати цей процес. 387 підйомів — новий світовий рекорд.

Далі трапилось непередбачуване. Косенко був заявлений на ще один напівмарафон у ривку — 1 гиря і 30 хвилин на виконання вправи. Та організатори наплутали із черговістю виступів, бо не встиг ще Семенович оговтатись після виступу, як його знову викликали. Ситуація не з приємних. Виплутатись з неї допоміг сам Косенко. Він попросив лише 10 хвилин на перепочинок і під оплески вийшов на поміст. Та справжніми оваціями нагородили Семеновича по закінченні виступу, адже він рвонув снаряд 689 разів!

Ця поїздка на чемпіонат світу стала можлива за підтримки земляків спортсмена Євгена Бенди та Петра Гаврильченка. А головне, що у Тимофія Семеновича Косенко знайшлись справжні спонсори з обласного центру — священик отець Костянтин і віце-президент громадської організації „Союз православний „Радомир” Михайло Медвєдєв.

На останок слід зазначити, що свої перемоги на чемпіонаті Косенко присвятив своєму землякові і його  70-річному ювілею — Геннадію Петровичу Арестенку.

Віктор ПЕРШИН

журналіст


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.