6 декабря 2016 Якимівка 160  0 

ТВОРИ ДОБРО НА РАДІСТЬ ВСІМ


dsc_09295 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів Якимівським районним товариством інвалідів у актовій залі Якимівської дитячої музичної школи були проведені урочистості. З привітальними словами до винуватців свята зверталися заступник голови Якимівської райдержадміністрації (стажер) В.П.Сєводнєв, керуючий справами районної ради А.О.Пилипчук, представник ради Всеукраїнської організації інвалідів Н.П.Іщенко, які привітали та висловили подяку усім людям з обмеженими можливостями за їх бійцівській характер, витримку, мужність, побажали побільше сонячних посмішок та міцного здоров’я.

Найактивнішим у громадському житті інвалідам були вручені грамоти та подяки від Запорізької обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів, Якимівської районної державної адміністрації та Якимівського районного товариства інвалідів. Представники органів виконавчої влади, районних управлінь і відділів, у свою чергу, отримали подяки від обласної організації інвалідів за підтримку районного руху інвалідів і діяльності цієї організації у районі. Сильні духом люди із обмеженими можливостями не забули про своїх постійних спонсорів-меценатів, слова подяки звучали на адресу О.О.Гапшенка, В.В.Овсянникової, В.М.Маргарит, С.К.Младьонова, В.О.Чугрєєва.

Вихованці Якимівської ДМШ вітали людей із обмеженими можливостями танцями, піснями, а глядачі гучними оплесками. Після концерту винуватці події продовжили своє спілкування за «солодким столом» у кафе «Встреча».

Ірина МАРЧЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.