25 ноября 2016 Страна 108  0 

Західну Україну підкорили кирилівські зірочки


festyval

У місті Яремча з 29 жовтня по 4 листопада пройшов II Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Bukovel Chaban Fest-2016».

Назву Чабан фестиваль отримав не з проста. Адже дитячий табір, який називається «Чабан» виступив одним із організаторів цього фестивалю разом із громадською організацією «Оксамитовий дивосвіт» та громадською міжнародною іміджевою програмою «Жінка ІІІ тисячоліття».  Наше селища на фестивалі представляли хореографічний колектив «Юнона»,  денс-ансамбль «Юнона» (керівник Кузьменко Людмила) та театральній колектив «Азов» (керівник Шиян Світлана). Протягом всього фестивалю наші колективи жили у Санаторію «Прикарпатський».

Про свої враження від поїздки з нами поділилася учасниця колективу «Юнона» учениця 7а класу Юлія Павелко :

— Перебуваючи в Яремчі ми не сумували не хвилини. Кожного дня у нас були екскурсії, різні заходи. Ми відвідали гору Маковицю.  Це був екстремальній похід, з якого ми повернулися пізно ввечері.  Нам довелося пройти по тоненькому підвісному містку над річкою. Спускалися з прямих екстремальних сходів. Їздили на Шешорські водоспади, водоспад Дівочі сльози.  Були у вол’єрному господарстві. Лазили по горах та відвідали сувенірний ринок. По дорозі ми заїжджали у музей писанки, який мав вигляд велетенського яйця. Також відвідали музей Гуцульщини, де побачили першу 3D картину.  На ній одночасно можна побачити Тараса Шевченко, Лесю Українку та Івана Франка. Побували ми на екскурсії у будиночку Святого Миколая, де всі наші діти отримали подарунки від нього. У санаторії ми також не сумували.

На фестивалі  «Bukovel Chaban Fest-2016» наші зірочки відважно витримали цілий день. Один колектив демонстрував п’ять танців, інший — також п’ять танців. Театральний колектив «Азов» показував мініатюру, Вікторія Щусь читала 3 твори і Владлен Щербина читав 2 твори. Хореографічний колектив «Юнона», денс-ансамбль «Юнона» та театральній колектив «Азов» посіли перші місця на фестивалі.

Окрім цього фестивалю наші колективи брали участь у Першому всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Золота осінь Карпат». На ньому хореографічний колектив «Юнона» зайняв перше місце, а денс-ансамбль «Юнона» посів друге місце. Театральний колектив «Азов» не виставляв мініатюру, а тільки виступали солісти. Вікторія Щусь посіла перше місце, а Владлен Щербина – друге.

— Нам дуже все сподобалося, — розповідає керівник театрального колективу «Азов» Світлана Шиян. – Окрім нас участь приймали колективи з Черкаської області, з Києва та Київської області, та з самого міста Яремча. Був чудовий дует і квартет сопілкарів. З Яремче був оркестр музичних інструментів. Окрема історія їхні неймовірні колоритні костюми. Від них ми всі до сих пір під глибоким враженням.  Також по дорозі у нас був вільний час у Львові і ми відвідали Собор святої Ольги і Єлизавети. Ми піднялися на височезний шпиль,  з якого відкрився вражаючий вид.

Виступити на фестивалях наші діти змогли завдяки фінансовій підтримці своїх батьків, але і Кирилівська селищна рада не залишила їх без допомоги.

За яскраві виступи та високу хореографічну майстерність наші зірочки були нагороджені грамотами,  дипломами, та кубками.

Євгенія Мініна
с
айт Кирилівської селищної ради


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.