1 июня 2016 Акимовка 163  0 

… для всіх, хто на годину цю чекав, високий бал, останній бал!


DSC_548126 травня о 16 годині двері Якимівської музичної школи були ласкаво відчинені для почесних гостей. Ще вчора вони були учнями — вчились грати на музичних інструментах, співати, малювати, танцювати. І ось довгоочікуванна мить, а, може, для когось мрія з дитинства — випускний бал! Усміхнені, святково вбрані випускники були запрошені до концертної зали під оплески викладачів, батьків та усіх, хто прийшов на свято. Ось і найхвилююча мить — із привітальним словом висупив директор школи Водоп’янов Валерій Михайлович. Він зазначив, що пишається усіма вихованцям, які пройшли путь від маленьких першокласників до учасників та переможців районних, обласних, всеукраїнских конкурсів! Також він побажав, щоб цей день став стартом у нове доросле, творче, цікаве життя.

Заступик директора з начально-виховної роботи Карасевич Ольга Василівна зачитала наказ про випуск учнів Якимівської ДМШ у 2016 році. Директор школи вручив випускникам свідоцтва про позашкільну освіту, похвальні листи та подяки. У цьому році їх отримали 23 випускника. Цікаво, що троє з них — Тюлягіна Катя, Хорошун Дар’я та Панфьоров Валерій — мають по два таких документи, бо паралельно навчалися на двох відділах школи.

Ведучий урочистого заходу (викладач Аненко М.М.) надав слово заступнику голови райдержадміністрації Водоп’яновій І.В., яка від імені голови Якимівської райдерадміністрації Правосуда О.Є. та від себе особисто привітала випускників та побажала їм легких життєвих доріг та великих перспектив, а головне — продовжувати займатись творчістю, розвивати свої таланти і  своїми перемогами прославляти Якимівський край.

Начальник культури і туризму райдержадміністрації Нічебай Т.В. привітала учасників свята та побажала усім присутнім: і випускникам, і їхнім батькам, і викладачам школи — здоров’я, успіхів, терпіння, наснаги. Вона також нагородила випускницю відділу фортепіано Тюлягіну Катерину (викл. Іотова Л.В.) грамотою «Гран-при» за перемогу у районному конкурсі «Юні таланти-2016», який нещодавно відбувся.

Впродовж випускного вечора слово надавалося і винуватцям свята — випускникам, які зі щирою вдячністю звернулися до своїх вчителів. Від імені батьківського комітету виступила  Хорошун Я.В. Зворушливо промовляв до присутніх  викладач Харечко В.П., який майже усе життя віддав вихованню дітей у музичні школі і, як виявилось, був першим випускником Якимівської ДМШ.

Концертна програма вражала різноманітними номерами. У виконанні випускників гості почули чарівні звуки скрипки, фортепіано, труби. Прозвучали пісні «Школьная тропинка», «Чорнобривці», «Голубой вагон», «Ах, эта музыка». Справжньою несподіванкою став музичний подарунок від директора школи, який виконав пісню «Город, которого нет» під акомпанемент своєї випускниці Елісової Азізи. Порадували присутніх і хореографічні номери колективів «Восторг» (кер. Без’язична С.М.) та «Непоседы» (кер. Димська І.С.). Випускники театрального відділу читали вірші. Роботами випускників художього відділу була прикрашена сцена.

Яскраве і радісне свято із присмаком суму завершилось оплесками та щирими обіймами!

А.КАЗАКОВА

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.