10 мая 2016 Район 203  1 

Розівка-Сокологірне: спільна спортивна радість


DSC_5356

У день 71-ої річниці Великої Перемоги практично усіх мешканців двох степових сіл, через які проходить межа двох районів і областей, об’єднала велика спортивна подія. На прохання сокологірненських школярів родина розівських фермерів Погорелих — Олександр Гаврилович і Лариса Георгіївна — обладнала сучасний стадіон.

9 травня відбулося урочисте відкриття сільського стадіону і перший товариський турнір із футболу. Спільними зусиллями селяни організували свято, на яке зібралися мешканці обох сіл і представницька делегація  Якимівського району на чолі із головою райдержадміністрації О.Є.Правосудом і заступником голови районної ради К.Б.Ніконоровим. Очільники привітали розівців і сокологірненців із подвійним святом: Днем Перемоги і великою спортивною подією, та висловили сподівання, що обидві присутні команди віднині зможуть достойно боротися за перемогу у районних та обласних змаганнях.

Під оплески щасливих земляків Олександр Гаврилович разом із капітаном місцевої (знову таки збірної) команди «Сокіл» Вадимом Шепелем урочисто перерізали стрічку на вході до нового стадіону. Двоє найстарших місцевих футболістів — розівчанин О.О.Павленко і сокологірненець Г.Д.Попов — розіграли першу подачу м’яча у центрі поля і дали старт першим футбольним змаганням на новому сільському стадіоні.

У Розівці і Сокологірному у День Перемоги була спільна спортивна радість для обох сіл. І хоч стадіон фактично розташований на території Херсонської області, глядачі і футбольні фанати слідкували за першими футбольними баталіями із запорізької території — з поки що пристосованої «фанзони». Вже на осінь вболівальники сподіваються отримати сучасні глядацькі ряди — є такі плани у сільського мецената. А головне, що є і домовленість про це із власником землі, із якою межує нова спортивна споруда. І ми, перебуваючи на цьому святі, остаточно переконалися, що село ніколи  не вимре, якщо його любити і гуртом розвивати, розбудовувати і благоустроювати.

P.S. Коли верстався номер, нам стало відомо, що у першому змаганні перемогу виборола місцева футбольна команда «Сокіл». І не дивно, що новогригорівці не витримали щасливого напору розівців із сокологірненцями, адже «нашим» допомагали нові спортивні «стіни» і домашні фанати.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


  1. Валерий:

    Громада Сокологірненської сільської ради щиро вдячна родині Олександра Гавриловича та Лариси Георгієвни Погорєлових за щедрий дарунок — футбольний стадіон, мрію багатьох поколінь сокологірненців. Ми також вдячні, керівництву Якимівської райдержадміністрації, які 9 травня в 12-00, прибули до Херсонської області, Генічеського району в село Сокологірне поздоровити зі святом Перемоги та відкриттям стадіону. Щиро дякуємо всім, за чудове свято. Директор школи Ольга Олексіївна Павленко підготувала святкову программу відкриття стадіону. Діти і батьки, гості свята, були задоволені і щиро дякували подружжю Погорєлих за дарунок і свято, свято весни, молодості і Перемоги. З повагою, Сокологірненський сільський голова, Валерій Дем’яненко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.