20 апреля 2016 Район 109  0 

Кирилівська громада одностайно підтримала позицію селищного голови


IMG_00869

14 квітня о 19.00 пройшли загальні збори мешканців Кирилівки. Народне зібрання заслухало доповіді мера Івана Малєєва, голови Якимівської РДА Олександра Правосуда та висловило свою позицію відносно зазіхань київських «ділків» на життєдіяльність селища.

Такого великого сходу мешканців Кирилівка не пам’ятає багато років. Місця великої зали БК-1 були зайняті повністю. Люди стояли у проходах, на балконі, у фойє і навіть на подвір’ї. Організаторам зборів довелось виносити звукові колонки на вулицю.

Першим перед людьми виступив селищний голова Іван Малєєв. Він повідомив, що карну справу проти КП «Жилкомсервіс» порушено спеціально, щоб мати змогу впливати на керівництво селища. За словами селищного голови, кожний обшук, який влаштовувався у Кирилівці у рамках карної справи, супроводжувався розмовою слідчих із натяком їхати у Київ до Генеральної прокуратури, щоб там домовлятися із ділками, які бажають встановити контроль над селищем. Іван Малєєв запевнив жителів, що із їхньою підтримкою нікому не вдасться поставити над Кирилівкою «наглядача», котрому треба носити данину, як це було у минулі роки.

Директор КП «Жилкомсервіс» Микола Кучеренко розповів, як важко підприємству працювати із обласними та київськими чиновниками, які відповідають за призначення лімітів видобутку води. Кожного року перед початком сезону Кирилівці або створюють труднощі у виділенні лімітів на воду, або підконтрольні екологи усіляко намагаються заборонити використання полігону рідких побутових відходів. При цьому проти комунального підприємства постійно порушують карні справи. Комусь не надає спокою той факт, що селище та його спроможна громада своїм власним трудом заробляють гроші, розвивають свій рідний край та його інфраструктуру.

Голова районної державної адміністрації Олександр Правосуд зустрічався із керівництвом області і запевнив громаду, що у області вже підготовлені документи на надання лімітів на воду для баз відпочинку на 2016 рік. Також Олександр Правосуд пообіцяв, що ані райдержадміністрація, ані обласна влада не допустять рейдерства у Кирилівці і контролювання селища злочинними наглядачами і різними ділками.

Олександр Євгенійович передав місцевим жителям інформацію від обласної влади про те, що в.о. губернатора бере під особистий контроль ситуацію із карними справами, порушеними стосовно комунальників та керівництва Кирилівки, і запевняє, що найближчим часом вони закінчаться закриттям.

Громада Кирилівки заради захисту своїх інтересів, свого законно обраного керівництва готова піти на крайні міри. За словами депутата селищної ради шостого скликання Світлани Шиян, мешканці селища у разі подальших атак на місцеву владу та громаду готові вийти на мітинги під Запорізьку обладміністрацію та Верховну Раду.

Сайт Кирилівської селищної ради


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.