12 апреля 2016 Якимівка 90  0 

Круглий стіл у РЦЗ


DSC_0227

Нещодавно відбувся черговий «круглий стіл» для учасників АТО, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. Із ними вели діалог представники райдержадміністрації, УСЗН, Держгеокадастру, центру учасників АТО, райлікарні та ін.

На розгляд учасниками заходу було піднято чимало питань та проблем, які нині існують у атошників. Зокрема обговорювалися питання їхньої реабілітації, санаторного лікування, психологічної підтримки, а також способів отримання безоплатних ліків.

Найобговорюванішим стало питання виділення земельних ділянок до 2 га для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій на сході країни. Присутній начальник райвідділу Держгеокадастру у С.Кутіков поінформував, що станом на 7 квітня поточного року до Головного управління Держгеокадастру від учасників АТО надійшло 53 заяви на отримання земельних ділянок на території Якимівського району. За результатами їх розгляду видано лише 10 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення ОСГ. І уже є 1 наказ на отримання ділянки у власність.

Заступник голови райдержадміністрації І.Водоп’янова розповіла про взаємодію районної влади із атошниками та про роботу створеного центру допомоги учасникам АТО.

На завершення засідання директор РЦЗ О.Маругін поінформував безробітних про наявні у центрі зайнятості вакансії, які на сьогодні актуальні на ринку праці, та запросив їх взяти участь у традиційному ярмарку вакансій, який відбудеться наступного тижня.

Руслан БАЧУРІН
фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.