2 марта 2016 Район 164  0 

ПРО КОНТРАКТНУ СЛУЖБУ


DSC_4905

Про контрактну службу і грошове забезпечення військовослужбовців, які пройдуть детальний відбір і будуть нести службу у Збройних Силах України, останнім часом тільки й мови на шпальтах газет і на телеекранах. Всім уже достеменно відомо, що у разі заповнення військових вакансій контрактниками держава зможе обійтися без наступної хвилі мобілізації військовозобов’язаних осіб на особливий період проведення антитерористичної операції.

Про це та конкретно про результати залучення бажаючих підписати контракт на військову службу йшла мова під час робочої наради голови райдержадміністрації О.Є.Правосуда із представниками райвійськкомату та сільськими, селищними головами.

З початку року через військкомат успішно пройшли комісію і направлені до військових навчальних центрів 8 кандидатів на військову службу за контрактом. Ще 4 наших земляка проходять медичне обстеження і складають психологічні тести на можливість зарахування у кандидати на контрактну службу із повним пакетом матеріального і соціального захисту. На нинішньому етапі набору до ЗСУ велика увага приділяється відсутності у кандидатів судимостей, навіть погашених по закону.

За інформацією військкомату, існує ще 5 вакансій, на які можна встигнути бути зарахованим до кінця березня.

Т.Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.