16 марта 2016 Район 50  0 

Про контрактну службу


DSC_0633

Вчора, 15 березня, у приміщенні Охрімівської сільської ради у рамках державної програми відбору кандидатів на військову службу за контрактом відбулася зустріч заступника районного військового комісара, начальника відділу комплектування, капітана Д.Баранова із активом території. На захід прибуло понад двадцять осіб. Військовослужбовець детально розповів про основні засади служби у Збройних Силах України за контрактом та її переваги.

Учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на усі питання, якими вони цікавилися стосовно військової служби, та мали можливість ознайомитися із відповідною агітаційною продукцією. Саме її Дмитро Анатолійович роздавав і усім бажаючим на зустрічі, і перехожим на площі біля сільради.

Як повідомив журналістам офіцер, для активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців району у військовому комісаріаті створено мобільні групи із числа військовослужбовців та працівників ЗСУ, які проводять по територіях сільських, селищних рад інформування про переваги проходження військової служби за контрактом. Під час роботи мобільних груп в місцях масового скупчення населення розповсюджується рекламна продукція щодо пільг та соціальних гарантій при вступі на контрактну службу.

Руслан Бачурін Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.