24 февраля 2016 Область 145  0 

СПОРТ. ТАЕКВОН-ДО


ФОТО Чемпионат Украины 1

14 лютого 2016 р. у м.Запоріжжя відбувся відкритий Чемпіонат Запорізької області з Таеквон-До ІТФ. У змаганнях взяли участь спортивні клуби: м.Запоріжжя — «Ягуар», «Прайд»; м.Дніпропетровськ — «Парус», «Ударник», «Днепр», «Кобра Кван»; м.Мелітополь та смт Якимівка — «Легіон». Всього у чемпіонаті взяли участь понад 150 спортсменів. Змагання проводились за двома видами програм — тулі (комплексні вправи) та спаринг.

З клубу «Легіон» взяли участь 34 спортсмени, які зайняли 11 перших, 9 других та 14 третіх місць. Нашими переможцями стали: Гапеєв Микола (програма туль), Пупишев Гліб (спаринг), Лунгул Тіна (спаринг), Шахмаєв Денис (спаринг), Решетова Валерія (спаринг), Скрябін Владислав (спаринг), Гаращенко Ирина (спаринг), Кошель Сергій (спаринг), Ніколаєв Олександр (спаринг і туль), Бутук Катерина (спаринг). Другі місця зайняли: Майніч Евгеній (спаринг), Вечеря Олександр (спаринг), Крупенко Єлизавета (спаринг), Лунгул Тіна (туль), Буряк Владислав (спаринг), Хан Анастасія (спаринг і туль), Дзюба Роман (спаринг), Неганова Маша (спаринг).
В.М.Вагеник, президент КСЄ «Легіон», тренер національної федерації Таеквон-До ІТФ України

18-20 лютого 2016 р. у м.Харків відбувся Чемпіонат України з Таеквон-До ІТФ серед юнаків, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь 384 спортсмени з усіх регіонів України. Запорізьку область представляли тільки вихованці клубу «Легіон» з м.Мелітополь та смт Якимівка: Решетова Валерія, Мустафаєв Мамбет, Ніколаєв Олександр, Комаренко Олег. За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка у квітні візьме участь у Чемпіонаті Європи, що пройде у Греції. Усі наші спортсмени показали високий рівень майстерності, виступали у розділах туль (комплексні вправі) та спаринг. Мустафаєв Мамбет та Ніколаєв Олександр зайняли треті місця у розділі спаринг та були нагороджені відповідними медалями та грамотами. Високу техніку поєдинку показали Решетова Валерія і Комаренко Олег, нажаль, призових місць спортсмені не зайняли, тому що перемога на змаганнях такого рівня може бути тільки тоді, коли спортсмен демонструє явну перевагу та не допускає тактичних помилок. У подальшому наші спортсмені планують взяти участь у змаганнях у Дніпропетровську, Каховці та Мелітополі.

В.Вагеник,

президент КСЄ «Легіон» тренер національної федерації Таеквон-До ИТФ


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.