2 октября 2015 Якимівка 152  0 

Тобі, учителю!


DSC_0009

Районні урочистості з нагоди Дня учителя проходили у районному будинку культури. Святковий настрій і теплу атмосферу заходу педагоги створили власними силами. Чудові, на високому професійному рівні номери художньої самодіяльності освітяни зі сцени дарували своїм колегам. Щирість і завзятість виступів дитячих творчих колективів не залишила байдужим нікого у залі. Море квітів від організаторів урочистостей — відділу освіти, молоді та спорту і профспілки галузі — вручали на сцені усім номінантам на нагородження. Квітами зустрічали їх біля сцени друзі та колеги. За відданість професії і вагомі результати на педагогічній ниві на святі було відзначено 83 працівників з усіх шкіл району. Особливі слова вдячності лунали зі сцени на адресу ПЕРШОЇ ВЧИТЕЛЬКИ. Ветеранів освітянської ниви колеги-вчителі вітали гучними оплесками стоячи. Букети квітів, традиційні солодощі і побажання довгих літ. У поважному ряду першими, із бойовими нагородами, пліч-о-пліч у педагогічній когорті — Марія Іванівна Царькова та Петро Тихонович Кириченко.
Щирі слова привітань з нагоди свята. Гордість і подяка за високі професійні результати педагогів і вихованців шкіл району лунали на адресу вчителів від голови райдержадміністрації О.Є Правосуда, заступника голови районної ради В.О.Горбаня, начальника відділу освіти, молоді та спорту І.В.Дудкіна та настоятеля Свято-Казанського храму ієромонаха Арсенія (Кравчука) .
Найнесподіванішим і найприємнішим подарунком усім педагогам району став святковий кошик осінніх квітів і феєрверк від голови Якимівської райдержадміністрації Олександра Євгеновича Правосуда.

Т.Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.