2 октября 2015 Якимівка 104  0 

Доступне благо цивілізації


DSC_0796

До благ цивілізації звичка вкорінюється швидко. Вже змінилося не одне покоління, яке просто не уявляє собі життя без електрики. А представники молоді закопчену гасову лампу і саморобні масляні ґнотики можуть побачити лише у музеях. І тільки працівники районних електричних мереж достеменно знають, що лише восени 1967 року була завершена повна електрифікація Якимівського району. За два роки копіткої професійної роботи районного підрозділу енергетиків осяйне благо досягнень людства стало доступним усім мешканцям Якимівщини.
1 жовтня 1965 року галузевим наказом офіційно було створено районну організацію енергетиків. У четвер, 1 жовтня, нинішній трудовий колектив Якимівського РЕМу відзначав 50-річний ювілей із дня створення підприємства. На урочистості у колектив приїхали представники власників і керівництва та профспілки ВАТ «Запоріжжяобленерго». З нагоди свята наказом головного управління товариства кращі працівники і ветерани галузі відзначені грамотами і подяками, пристойними преміями і цінними подарунками. Усі працівники районного підрозділу і ветерани з нагоди ювілейної річниці премійовані грошовими винагородами. Голова Якимівської райдержадміністрації Олександр Правосуд разом із своїм першим заступником Костянтином Ніконоровим привітали колектив РЕМу із 50-річним ювілеєм і вручили грамоти передовикам підприємства.
На свято до райцентру зібралися майже усі 125 осіб нинішніх працівників РЕМу і ветерани енергетичної галузі. Готуючись до свята, організатори зібрали солідний матеріал про історію створення і розвитку електричних мереж на Якимівщині. Згадали багатьох і відновили у пам’яті людській імена перших працівників і ветеранів галузі. Такий матеріал може стати окрасою не тільки сторінок історії підприємства, а й достойним музейним експонатом.
Із ювілеєм, шановні енергетики району! Хай завжди буде світло!

Т.Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.