8 сентября 2015 Район 97  0 

Село відмирає, але ми ж то живі


DSC_4248

Терміново, у середу, виїхати у Єлизаветівку наш екіпаж покликав дзвінок розпачу мешканки цього села на особистий номер голови райдержадміністрації Олександра Євгеновича Правосуда.— Приїздіть, будь ласка, до нас і врятуйте наше житло. Пориви питної води у селі заливають не тільки наші вулиці, городи, а й навіть підтоплюють хату. До кого ми тільки не зверталися, а вода тече,- емоційно волала жінка у слухавку. — Надія, Олександре Євгеновичу, тільки на Вас.
Прибувши на місце, керівник району разом із своїм заступником Г.В.Галабурдою (стажування) пересвідчився у правдивості кожного слова Мар’яни Романівни Задираки. Біля вже позеленілого від часу свого існування штучного озера поруч із обійстям заявниці зібралися мешканці вулиці Зарічної у Єлизаветівці. Вони в один голос твердили, що неодноразово зверталися в усі інстанції, щоб допомогли відремонтувати водогін (ДНІПРОВСЬКА вода тече без упину). Люди говорили, що готові гуртом купити трубу, треба тільки, щоб спеціалісти провели її заміну. На минулому тижні під час обговорення нових тарифів на воду від нового постачальника вони пропонували свою участь і допомогу у цій справі (раніше ми писали, що такі обговорення мають пройти у трьох радах: Горьківській, Чорноземненській і Новоданилівській. прим. автора).
Біля двору – ціле зелене озеро, вздовж новоутвореного струмка вже виріс очерет, городина на присадибній ділянці вимокла від надмірної вологи, господар не встигає копати вигрібні ями (триметрові — вони враз наповнюються водою), хата, хоч і на фундаменті, а на метр заввишки відсиріла. Та найбільше переймається Мар’яна Романівна, що неодноразово на заявки про допомогу єлизаветівці чули: «Ваше село відмирає, не рентабельно тут будь-що робити!?»
— Село відмирає, та ми ж тут живі! — волала жінка.
Голова райдержадміністрації прямо з місця події зателефонував відповідальним особам із розпорядженням вжити термінових заходів і пообіцяв наступного дня особисто перевірити хід ремонтних робіт.
***
Дротовий телефон не працює, і не віриться, що взагалі запрацює!
Це вже пані Тетяна Пономаренко та її чоловік з вулиці Свердлова у тій же Єлизаветівці скаржилися голові райдержадміністрації О.Є.Правосуду. — Добре було, коли монтером працював Емір. Тільки зробиш заявку в Укртелеком, одразу він полагодить зв’язок, а тепер по 20 хвилин чекаєш зв’язку із оператором, і жодного разу не дочекалися ще ремонтної бригади і дротового зв’язку.
Це питання керівник району також взяв під свій контроль.
Р.S. У четвер голова адміністрації О.Правосуд разом із своїм заступником Г.Галабурдою (стажування) знову були у Єлизаветівці: порив ліквідовано ще у середу до закінчення робочого дня, телефонний зв’язок на все село відновлений. Змогли ж! Чому ж чекали вказівки від керівника району.

Т.Белименко. Фото автора.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.