28 сентября 2015 Якимівка 110  0 

= партійне життя = (оновлено)


Відповідно до частини п’ятої статті 37 Закону України «Про місцеві вибори», протягом цього тижня районні політичні сили проводили збори своїх партійних організацій з метою висування кандидатів у депутати на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня поточного року.

DSC_0223***

22 вересня відбулися збори Якимівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», під час яких усі присутні одноголосно проголосували за список кандидатів від їхньої політичної силу у депутати Якимівської районної ради та за одного — на посаду селищного голови. Номером першим йтиме голова райдержадміністрації О.Правосуд. На зборах було обрано трьох делегатів на обласну конференцію Блоку П.Порошенка.

***

DSC_442023 вересня відбулася конференція районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Учасниками заходу було висунуто 34 кандидати у депутати районної ради (першим номером у списку – Г.Шевченко), 5 кандидатів у депутати сільських/селищних рад, одного кандидата на посаду голови сільської ради, двох кандидатів у депутати обласної ради та делегувано двох однопартійців на обласну конференцію їхньої політсили.

***

DSC_006224 вересня свою конференцію провела районна партійна організація партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна». Учасниками заходу у присутності голови районної виборчої комісії Н.Каменської одноголосним голосуванням було висунуто кандидатів у депутати районної ради (першим номером у списку – В.Громихіна), по одному кандидату на посаду сільського голови і депутата. Двоє членів політсили будуть представляти Якимівський район на обласній конференції.

***

25 вересня пройшли збори районної партійної організації політичної партії «Наш край». На заході учасники прийняли рішення про кандидатів у депутати Якимівської районної ради у кількості 35 осіб(першим номером у виборчому списку М. Охремчук).

***
DSC_113427 вересня, відповідно до частини 5 ст.37 Закону України «Про місцеві вибори» відбулася конференція Якимівської районної організації партії «Справедливість» щодо висунення кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Якимівської районної ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня поточного року.
Голова районної організації цієї політичної сили Є.Соломахін представив учасникам конференції список кандидатів у депутати від їхньої партії, всього 12 осіб, за які було одностайно проголосовано присутніми.

Р.Бачурін
фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.