4 августа 2015 Район 91  0 

Аналізували фінансове півріччя


DSC_0234

На розширеній апаратній серпневій нараді, яку провів голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд, присутні заслухали детальний аналіз виконання зведеного районного бюджету за перше півріччя поточного року. У роботі наради взяв участь голова районної ради Г.В.Подольний.Після доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації О.І.Драчука у обговорені слухали пояснення критичного стану виконання сільських бюджетів представників територій-аутсайдерів: секретаря Охрімівської сільради Т.В.Міщенко і бухгалтера Шелюгівської ради Л.М.Зуєву. Представники Горьківської ради на апаратну не прибули. Бюджети за півріччя ці ради виконали на 53, 46 і 84 відсотки відповідно. Найкращі показники виконання сільських бюджетів у поточному році демонструють теж три території: Радивонівська, Чорноземненська і Атманайська. Ці ради доходні частини уже річних бюджетів виконали на 96, 70 і 91,4 відсотків відповідно. Перші дві мають гарні надходження до власних бюджетів у результаті зміни податкового законодавства — акцизний податок від продажу нафтопродуктів. Ще на початку року під час планування місцевих бюджетів це питання дуже гостро обговорювався і сільськими головами, і сільгосптоваровиробниками: паливно-мастильні матеріали купують усі автомобілісти і всі без виключення хлібороби для проведення виробничої діяльності, а податки зараховуються тільки до бюджетів тих рад, на території яких розташовані заправки. Не зовсім справедливо виходить, та це питання порушувати слід на урядовому чи законотворчому рівні. На жаль, розташування заправки на території Шелюгів ситуацію сільського бюджету ради не врятувало. Феномен Атманайської території на апаратній не розкривали (бюджет у таблицях буде надруковано у наступному номері).
Підбиваючи підсумки обговорення першого питання, голова О.Є.Правосуд наголосив на тому, що у районі існують пристойні джерела наповнення місцевих бюджетів. Особливу увагу він звернув на землі державного запасу і відумерлу спадщину, як приклад навів ситуацію у Новоданилівській сільській раді, підрахунком збитків у якій займаються правоохоронні органи. Заступник голови Новоданилівської ради О.Ю.Трифанов дав пояснення, що ситуація у земельній сфері на території виправляється.
***
На апаратній нараді присутні заслухали доповіді керівників управління соціального захисту населення і районного центру зайнятості. Витримки із їхніх виступів наводимо нижче.
***
Із доповіддю про хід шостої хвилі мобілізації перед зібранням виступив районний військовий комісар Б.Д.Балан. Він повідомив, що план мобілізації у районі виконано на 70 відсотків. Однак, на трьох територіях — Охрімівській, Горьківській і Розівській — ці показники нульові. Голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд, коментуючи ситуацію, назвав її «саботажем державного питання». Під час виступу військовий комісар зупинився на питаннях мобілізаційної техніки: необхідно провести ремонт двигуна, який передали у район із зони проведення антитерористичної операції, і вирішити проблему із колесами. Це питання під свій контроль взяв голова РДА. За словами Б.Д.Балана, термінового ремонту потребує ГАЗ, який перебуває на балансі райвійськкомату, для виконання районного мобілізаційного припису на спецтехніку.
Окремо військовий комісар нагадав усім зацікавленим особам про необхідність звірення списків оперативного резерву, що складається із військовослужбовців, які повернулися із АТО, та списків територіального резерву, до якого зараховуються демобілізовані строкової служби.
Про бронювання спеціалістів. Це питання на апаратній нараді роз’яснював заступник військового комісара О.Г.Ісаєв. З 04.02.2015 року змінено порядок бронювання спеціалістів на підприємствах будь-якої форми власності, якщо ці підприємства мають мобілізаційний план. Він повідомив про скорочення до 68 пунктів переліку спеціальностей, які підпадають під бронювання. Представник військкомату запропонував допомогу всім зацікавленим особам із цього питання.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.