31 июля 2015 Акимовка 71  0 

Розвиваймо свою Божу іскру


DSC_0159Як вже повідомляла наша газета, (див. «СТ» №58 від 29.07.2015 р.) цього тижня у фойє Якимівського районного будинку культури діяла виставка «З Богом в душі — з Україною в серці», на якій були представлені роботи майстринь народно-прикладного мистецтва нашого району (вишивки ікон). Захід був приурочений до величного державного свята — Дня хрещення Київської Русі-України.
У четвер, 30 липня, відбулась інформаційна зустріч відвідувачів виставки із настоятелем храму Казанської ікони Божої Матері ієромонахом Арсенієм (Кравчуком). Він детально поінформував присутніх про те, що православна церква відзначає пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира І Святославовича. Також настоятель храму поділився враженнями від поїздки парафіян Бердянської і Приморської єпархії (5 пасажирських автобусів) до столиці на урочистості, присвячені Дню хрещення Київської Русі. У складі паломників були і представники Якимівщини.
«Це велике щастя та велика гордість, коли у нашій Якимівці живуть такі талановиті та обдаровані люди, які не лише мають у собі іскру Божу, але й розвивають її і розуміють ту відповідальність, яка на них покладається, адже не кожна людина спроможна створити таке диво, не кожен, хто може, наважується, і не кожен, хто наважується, може. Це прекрасні витвори сакрального мистецтва, ікони, на які дивишся та відчуваєш настрій та душу людини, яка їх створила», — зазначив у своєму виступі отець Арсеній.
Окрім цього священнослужитель, переглядаючи вишиті ікони районних майстринь, запропонував робити щомісячними виставки-конкурси різних доробок серед молоді, дітей, школярів району. Все це слід робити задля того, аби діти своїми руками, вміннями, знаннями та своєю чистотою серця показати своє бачення та відношення до світу, у якому ми всі живемо. Було б добре кожного місяця проводити етапи конкурсу та визначати кращі роботи, а їхніх авторів відзначати призами.
Наприкінці зустрічі усі охочі поспілкувалися із ієромонахом Арсенієм і ще раз переглянули неповторної краси вишиті хрестиком та бісером ікони.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.