22 июля 2015 Область 292  0 

На азовському узбережжі розпочато третю оздоровчу зміну


Табір «Лісова пісня», розташований у Якимівському районі на березі теплого і лагідного Молочного лиману, прийняв третю зміну юних відпочивальників. Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, до здравниці у цю зміну вирушили 130 дітей пільгових категорій, які відпочиватимуть тут до 6 серпня.
Найчисельнішою буде четверта зміна. На початку серпня до оздоровчих закладів Приморська, Кирилівки та Бердянська вирушать 1011 школярів, відпочинок яких профінансовано з обласного бюджету. Крім того, ще 42 дитини відпочинуть з 9 по 29 серпня на березі Чорного моря в Одесі – в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».
Як зазначають у Департаменті, під час першої та другої змін відпочинком та оздоровленням на березі Азовського моря було охоплено майже півтори тисячі дітей пільгових категорій. Так, у червні 370 школярів відпочили у таборі «Гвоздика», 360 – у «Северянині», 43 – у «Салюті», 200 – у «Прометеї», у тому числі й 80 дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції.
У другу зміну, яка тривала з кінця червня до середини липня, у «Гвоздиці» відпочили 270 дітей, у «Северянині» — 90, у «Лісовій пісні» — 130.
Крім дітей традиційних пільгових категорій та дітей бійців АТО мали змогу безкоштовно відпочити на азовському узбережжі й діти вимушених переселенців зі Сходу з числа пільгових категорій.
Загалом на літню оздоровчу кампанію в цьому році планується витратити понад 55 млн. грн., у тому числі 16 млн. 756 тис. 700 грн. – з обласного бюджету, 9 млн. 762 тис. 840 грн. – з бюджетів міст і районів, 29 млн. – залучених коштів. Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення, наразі з обласного бюджету профінансовано 5 млн.119 тис. 65 грн.
Управління у справах преси та інформації


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.