7 июля 2015 Район 77  0 

МНС: ПОДІЇ ТИЖНЯ


is1113 липня поблизу с.Богатир, Радивонівської сільради, відбулися тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожежі в лісовому масиві» Якимівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області спільно з ДП «Мелітопольське ЛМГ».Навчання мали на меті відпрацювати взаємодію мiж пожежно-рятувальними пiдроздiлами гарнізону i спецслужбами району, а також перевірити оперативну готовність особового складу та пожежно-рятувальної техніки служби з надзвичайних ситуацій та працівників лісового господарства до дій у випадку виникнення пожеж в природних екосистемах.
Від Якимівського району у даних навчаннях взяло участь десять чоловік особового складу ДПРЧ-23 та 24, задіяно дві одиниці техніки: АЦ-40 (130)63 Б та АПД-2, від Богатирского лісництва – шість чоловік та техніка АЦ-30(66) і МТЗ-82 з плугом.
По завершенню тактико-спеціальних навчань було підсумки, згідно яких встановлено, що мета навчань досягнута, всі задіяні сили та засоби спрацювали злагоджено.

***
Увечері 4 липня в Якимівці в одній з квартир будинку розташованого на вул.Б.Хмельницького було відчутно запах диму. По прибуттю на місце виклику та за результатами проведеної розвідки було встановлено: на кухні на газовій плиті виявлено термічний розклад їжі, яке було припинено шляхом відключення газу та охолодженням посуди під краном.
***
Того ж дня, 4 липня в Кирилівці на березі Азовського моря в районі парку «Сафарі» (Коса Федотова) знайдено тіло потонулої людини. Завдяки роботи оперативно-слідчої групи Кирилівського підвідділу міліції особа була встановлена – нею виявися уродженець м.Запоріжжя, 1993 року народження.
Також за межами Кирилівки на Косі Пересип виникло загорання сухої трави на відкритій території. За 1 годину було локалізовано вогнище силами 3-го караулу 24 ДПРУ в Якимівському районі.
***
5 липня до аварійно-рятувального відділення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області надійшло повідомлення від чергового підвідділу міліції смт Кирилівка про те, що до Якимівської ЦРЛ бригадою швидкої допомоги з курортного селища доставлено мешканця м.Дніпропетровськ 1981 року народження з діагнозом притоплення в морської воді, якій він отримав за власною необережністю під час купання в морі в районі б/в «Автомобіліст». На разі стан потерпілого оцінюється, як задовільний.
***
6 липня в районі пляжу б/в «Ритм» (Кирилівка) на відстані 1500 м. від берега на надувному човні перевернулася людина, громадянин м.Дніпропетровськ, який був врятований співробітниками аварійно-рятувального відділення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.