21 августа 2019 Район, Страна 629  1 

Нові ціни «Укрпошти» на передплатні послуги «СТ»


Шановні передплатники районної газети «Слово трудівника»!

Маємо повідомити вам не зовсім приємну звістку про те, що наш виробничий партнер АТ «Укрпошта» вирішив збільшити вартість доставки і оформлення передплати вітчизняних періодичних видань на 2020 рік. На початку серпня державний оператор поштового зв’язку  звернувся до міністерства інфраструктури, у підпорядкуванні якого перебуває, із клопотанням про затвердження збільшених тарифів поштових послуг. 9 серпня п.р. на сайті міністерства викладено текст Проекту про нові тарифи на поштові послуги. Цей документ з’явився після того, як на письмову вимогу обласних дирекцій Укрпошти всі редакції направили поштовикам інформацію про видавничу ціну регіональних друкованих ЗМІ для включення їх  до передплатних каталогів  України на 2020 рік. У своїх листах-попередженнях Укрпошта повідомляла про незмінність тарифів на доставку і оформлення передплати  на наступний рік.

Однак у порушення всіх строків, для безболісного застосування нових розцінок, Укрпошта вирішила збільшити тарифи. Керівник АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський прокоментував ситуацію, мовляв видавнича ціна не змінюється, а за рахунок збільшення тарифів на доставку та оформлення передплати вигоду отримають листоноші – їм збільшать зарплату відповідно до чинного законодавства про зростання мінімальної зарплати і передплатники – з наступного року вони отримають якісніші поштові послуги із доставки періодики.

Все б нічого, і можна було б повірити головному «казкареві» від Укрпошти про достойні зарплати листонош і покращення якості доставки, але уже сам поспіх прийняття нових тарифів, загрожує вчасному старту передплатної кампанії на наступний рік (зазвичай 15 вересня кожного року). Не взяли до уваги наші партнери і той факт, що оформлення передплати не зупиняється ніколи, і редакції вже повідомили своїх шанувальників про умови передплати на 2020 рік. Тому колектив редакції «Слова трудівника» змушений пристати на умови поштового монополіста про підвищення вартості доставки і поштових послуг за оформлення передплати на наступний рік.  Хочемо вірити, що збільшена ціна послуг дійсно якісно вплине на достойну оплату праці листонош і вчасну доставку вітчизняних друкованих видань, у тому числі і «Слова трудівника».

 Пропонуємо всім шанувальникам районки уважно ознайомитися із новими цінами на поштові послуги. Ще раз наголошуємо, що видавнича ціна на «Слово трудівника» незмінна другий рік поспіль – 18,06 гривень на місяць і пільгова річна – 165,70 грн. За тих хто встиг оформити пільгову передплату на наступний рік  до 21.08.2019 року – редакція бере на себе зобов’язання покрити різницю.

Віримо, що ніякі «вибрики» недоброзичливців не вплинуть на 90-річну дружбу жителів Якимівщини із районною газетою «Слово трудівника».

Чекаємо всіх у редакції «СТ» і поштових відділеннях. Призовий фонд для передплатників регулярно наповнюється  коштами.

З повагою, колектив «СТ»


  1. Сергій Зазуля:

    То мізер! Для нашої улюбленої газети-то не шкода! Все одно-виписували, і будемо виписувати!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.