11 марта 2019 Район 157  0 

Костянтин Бриль: «За три роки у Якимівському районі виконано проектів на 51 мільйон гривень»


У вівторок, 5 березня, у Якимівці  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів робочу зустріч із адміністративно-господарським активом району.

Відкриваючи захід, Костянтин Бриль зазначив, що протягом останніх трьох років завдяки потужній державній підтримці, за сприяння обласної державної адміністрації, за рахунок державних субвенцій та співфінансування з місцевих бюджетів на території Якимівського району вдалося реалізувати ряд соціально важливих проектів та завдань на суму майже 51 млн. грн.

— Зокрема, хочу відзначити реконструкцію, капітальні та поточні ремонти семи об’єктів,  придбання транспорту, комп’ютерної техніки і обладнання на суму майже 23 мільйони гривень. Завдяки процесу децентралізації у 2018 році за кошти місцевих бюджетів проведено капітальні та поточні ремонти доріг комунальної власності на суму 5 мільйонів 762 тисячі гривень. За ці кошти було відновлено понад 35 вулиць. Хочу повідомити, що, за інформацією ДП «Місцеві дороги Запорізької області», на ремонт та утримання доріг місцевого значення Якимівського району в поточному році розподілено 18 мільйонів 430,5 тисячі гривень. З них 11 мільйонів 19,8 тисячі гривень передбачено на поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О082086 Якимівка-Новоданилівка-Таврійське-Петрівка, на експлуатаційне утримання та аварійні роботи передбачено 7 мільйонів 410,7 тисячі гривень.

Загалом у Якимівському районі дуже яскраво можна відчути роботу команди Президента України. Хочу подякувати кожному з учасників цієї непростої роботи. Зокрема, це стосується голови райдержадміністрації Олександра Правосуда, а також усіх, хто розуміє, що нинішній курс держави є єдиним вірно обраним, — підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Крім цього, губернатор повідомив, що за кошти обласного бюджету проведено капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Хліборобна у с.Велика Тернівка протяжністю 3 км на суму майже 1 млн. 320 тис.грн., що забезпечило ефективне водопостачання 2200 осіб. У 2017 році було продовжено фінансування з державного бюджету будівництва міжселищного газопроводу ГРС Якимівка-Кирилівка до с.Охримівка. Було профінансовано 15 млн. грн., завдяки яким прокладено майже 7 км мереж газопроводу.

Для ефективного поводження із твердими побутовими відходами у 2017 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища придбано машину для збору, транспортування та складування твердих побутових відходів на суму 4 млн. 199 тис. грн., з них 1 млн. 500 тис. грн. — кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У жовтні-листопаді 2017 року на районному стадіоні «Колос» у центрі смт Якимівка було завершено будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на загальну суму 1 млн. 330 тис. грн. Об’єкт облаштований завдяки співфінансуванню: 25% — із районного, та 75% — із державного бюджетів.

— Одне з найбільш важливих питань — будівництво з’єднувального каналу для відновлення водного сполучення Азовського моря із Молочним лиманом за кошти державного бюджету. На жаль, у серпні минулого року вкотре виникла проблема і лиман опинився на межі екологічної катастрофи. Тоді на допомогу регіону прийшов Герой України Олексій Опанасович Вадатурський, який надав днопоглиблювальну техніку. Нині я тримаю це питання на особистому контролі і можу сказати, що воно нарешті зрушило з місця. Так, за активної роботи народного депутата Сергія Валентирова, а також привернення уваги до цієї проблеми всіх сторін, у минулому році Кабмін виділив кошти, і нині роботи з відновлення водного сполучення між Азовським морем та Молочним лиманом тривають, — підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

***

Під час наради голова облдержадміністрації вручив голові Якимівської райдержадміністрації Олександру Правосуду орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» (ІІІ ступеню), цінний подарунок Запорізької облдержадміністрації — іменний годинник — отримала  керівник апарату райдержадміністрації Людмила Величко; Грамотами Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Якимівського району нагороджені в.о сільських старост: Владислав Шпак (М.Горьківський с/о), Таїсія Кофанова (Розівський с/о), Наталя Паничева (Радивонівський с/о); депутати Якимівської селищної ради: Марина Перепелка (Чорноземненський с/о), Олександр Чекір (Давидівський с/о), Віктор Макарик (Володимирівський с/о); директор Новоданилівської ЗОШ, депутат районної ради Наталя Жукова. Редактор райгазети «Слово трудівника» Тетяна Белименко відзначена Дипломом лауреата XVІІІ обласного конкурсу «Господиня рідного краю» у номінації «Жінка-працівник засобів масової інформації» за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області.

Із Днем народження теплими словами керівництво області та району привітало головного газовика району Богдана Крилика.

фото Р.Бачуріна


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.