7 декабря 2018 Район, Якимівка 440  1 

Відзначили День місцевого самоврядування (ФОТОРЕПОРТАЖ)


У світі багато різних професій, без яких важко собі уявити життя. Кожна з них вимагає високого професіоналізму і досвіду. Робота в органах місцевого самоврядування потребує всебічної обізнаності, глибокого вивчення різноманітних сфер життєдіяльності району. І напередодні професійного свята, Дня працівників місцевого самоврядування, яке щорічно відзначається 7 грудня, у актовій залі районної адмінбудівлі відбулися урочистості, на яких вітали працівників усіх структурних підрозділів районної ради, Новоданилівської сільської ради, Кирилівської та Якимівської селищних рад і їх старостинських округів, які із дня у день впроваджують у життя державну політику на місцевому рівні, намагаються вирішити проблеми кожного, працюють задля розбудови та розквіту рідного краю.

Із теплими словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Юрій Шило і голова райдержадміністрації Олександр Правосуд.

Традиційно на урочистостях до професійного свята оголошуються імена тих представників органів місцевого самоврядування, хто заслуговує відзнаки та заохочення.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Якимівського району, з нагоди 50-річчя від дня народження, 185-річчя заснування Якимівки і 95-річчя заснування Якимівського району Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ст. нагороджений заступник голови районної ради Костянтин Ніконоров.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Якимівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою Запорізької обласної ради нагороджений керуючий справами райради Анатолій Пилипчук.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Якимівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесні грамоти Запорізької обласної ради отримали депутати райради: Володимир Костишак, Людмила Краткова, Тетяна Чижиковська.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Якимівського району, за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування — Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені: депутати Якимівської селищної ради — Юрій Гончаров, Максим Забара, Олександр Маругін, Олексій Сидоров, Алік Шуляков; депутат Новоданилівської сільської ради Петро Стоянов; спеціаліст ІІ категорії, бухгалтер Новоданилівської сільської ради Оксана Троян; секретар Кирилівської селищної ради Ігор Перебийніс; головний спеціаліст юридичного сектору Кирилівської селищної ради Павло Лісовик; в.о.старости Атманайського старостинського округу Кирилівської селищної ради Ігор Сажнєв; головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності  районної ради Лілія Якубовська.

За вагомий багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вірність  професійному обов’язку, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Подяки райради та райдержадміністрації отримали Людмила Величко, Галина Крилик та Юрій Роговий.

Від районної профспілкової організації працівників державних установ подяку отримала Тетяна Морохіна.

Слова привітань винуватцям свята того дня лунали з вуст ветерана праці в органах місцевого самоврядування, депутата Якимівської селищної ради, мера Якимівки протягом багатьох скликань Юрія Рогового, помічника народного депутата України Сергія Валентирова Сергія Мазаєва.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у розбудові демократичного суспільства, є найближчими до мешканців територіальних громад та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Виступаючі того святкового дня запевнили присутніх самоврядуванців у повазі і вдячності за їхню нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Після офіційної частини заходу свої музичні вітання присутнім подарували аматори сцени та творчі працівники Кирилівської ОТГ — тріо «Паняночка», С.Пєтухов, Т.Лисенко, Л.Стремедловська, дуети «Яворина» та «Соната».

Руслан БАЧУРІН

фото автора


  1. Руслан Пчеловод:

    Местное самоуправление — а где оно на селе ? Только в Новоданиловке и осталось .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.