3 апреля 2017 Район 84  1 

У рейтингу соціально-економічного розвитку за 2016 рік наш район у другій десятці


Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації визначена комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками 2016 року.

Рейтингові показники для сільських районів розраховуються за 39 показниками, які сформовані за 8 напрямами діяльності.

Наш район досяг гарних показників за наступними напрямками: «державні фінанси» (3 місце), «житлово-комунальне господарство та будівництво житла» (3 місце). На жаль, по одному напрямку наш район значиться серед аутсайдерів — це «розвиток сільського господарства», де Якимівський район посів останнє 20 місце. За загальним підсумком Якимівщина  на 14 місці.

З цього приводу голова райдержадміністрації О.Правосуд провів засідання із керівниками та начальниками структурних підрозділів РДА.

Очільник району мав досить серйозну розмову із тими керівниками, чиї відділи та управління показали незадовільні результати. Особливо це стосувалося відділів, відповідальних за «промисловість та розрахунки за енергоносії» (17 місце) та «розвиток сільського господарства». Тож, за результатами тривалих обговорень та спільних пошуків шляхів виправлення такої ситуації було вирішено: тим відділам та управлінням, які потрапили до групи аутсайдерів, підготувати пояснювальні записки із пропозиціями виправлення ситуації, а також керівника АПР і, можливо, відповідальних спеціалістів «простимулювати фінансово у негативний бік задля покращення поганих результатів».

На нараді О.Правосуд наголосив,  основним завданням керівників структурних підрозділів  є робота над покращенням тих показників  обласного рейтингу.

Довідково: Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за 2016 рік виглядає таким чином: І місце — Приазовський район, 2 місце — Більмацький район, 3 місце — Запорізький район.

До групи аутсайдерів увійшли райони: Мелітопольський (17 місце), Токмацький (18 місце), Чернігівський (19 місце), Новомиколаївський (20 місце).

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


  1. Руслан Пчеловод:

    » …мав досить серйозну розмову » , — и какие выводы были сделаны ? Понять и простить ?…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.