31 января 2017 Акимовка 317  0 

«Наша гордість — наша слава!»


Минулої п’ятниці відбулося традиційне підбиття підсумків спортивного 2016 року. Цього разу культурно-спортивна програма «Наша гордість — наша слава!» відбулася у актовій залі Якимівської дитячої музичної школи, де були відзначені спортсмени, тренери та команди, які впродовж останніх 12 місяців викладались на повну, досягли максимальних висот, зробивши таким чином значний внесок у розвиток якимівського спорту.

На початку великого спортивного заходу щирі слова вдячності пролунали на адресу тих, хто протягом багатьох років вірний спорту, — наших заслужених ветеранів спорту та спортивно-масового руху

Винуватців дійства щиросердно вітали поважні гості: голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Земляков, голова райдержадміністрації Олександр Правосуд, голова районної ради Юрій Шило, Якимівський селищний голова Микола Захаров, заступник голови райдержадміністрації (стажер) В’ячеслав Сєводнєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Інна Водоп’янова.

У своїй доповіді очільник району згадав найяскравіші події у спорті та досягнення наших спортсменів за рік. Не залишилася без уваги минулорічна реконструкція головної арени району — стадіону «Колос» ім.М.А.Горлача. А тепер районне керівництво всерйоз заговорило про появу у Якимівці сучасного футбольного міні-поля зі штучним покриттям, яке, сподіваємося, з’явиться у результаті успішних перемовин із усіма зацікавленими сторонами.

У номінації «Молодий талант року» переможцями стали: Олександр Веркун (призер чемпіонату світу з хортингу серед юнаків), Варвара Букацелі (чемпіонка області, призерка кубка України з волейболу серед дівчаток), Олег Чуприна (чемпіон України, переможець кубку з таеквон-до ІТФ), Руслан Жерновий (чемпіон області, призер чемпіонату області з шашок серед кадетів), Тимофій Буханцов (чемпіон області з боку, призер Чемпіонату України з боксу), та Захар Тюлягін (призер першості області серед юнаків з шахів).

У номінації «Спортивний учитель року» переміг Володимир Шершин (вчитель Радивонівської ЗОШ, команда цієї школи стала переможцем 71-ї районної спартакіади серед школярів). У номінації «Рекорд року» кращим визнаний Сергій Кошель (володар кубка України, чемпіон України з таеквон-до ІТФ серед старших юнаків).

У номінації «Тренер року» переможцями стали: Віктор Ярцев (тренер чоловічої збірної команди району з волейболу), Володимир Вагеник (тренер з таеквон-до ІТФ), Захар Лавренченко (тренер Кирилівської ДЮСШ «Азовець» з шашок), Олена Лисевич (тренер жіночої збірної команди з волейболу), та Давид Георкян (тренер футбольної команди «Патріот»).

У номінації «Команда року» переможцем стала спортивна сім’я Середи із села Таврійське — переможці обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів під девізом «Здорова молодь — здорова нація!» «Мама, тато, я — спортивна сім’я!».

У номінації «Спортивний успіх року» показала чудовий результат збірна команда сільських і селищних голів Якимівського району, яка стала бронзовим призером обласної спартакіади. У складі команди: Ю.Шило, К.Никоноров, А.Азаренков, Р.Селищев, Ю.Дєдушев, А.Воробйов, А.Ягнич, Н.Паничева, С.Манаєв та Н.Власюк. Також спортивним успіхом року став і десятирічний Андрій Селевич — переможець обласних змагань з вільної боротьби серед молодших юнаків.

У номінації «Спортсмен року» кращими визнані: Олександр Рогинський, Олексій Ляшенко — гравці чоловічої збірної команди району з волейболу, переможці обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів під девізом «Здорова молодь — здорова нація!», Анна Бухтіарова (гравець жіночої збірної команди району з пляжного волейболу), Валерій Доненко (гравець збірної команди району з шахів), Марія Кравченко, Дар’я Присяжна (майстри спорту, чемпіонки України з пауерліфтингу).

У номінації «Спортивна слава району» переможцями стали: Тимофій Семенович Косенко (багаторазовий чемпіон світу з гирьового спорту, заслужений майстер спорту), та Сергій Микитович Бабов (чемпіон України з пауерліфтингу серед ветеранів).

У номінації «Повірити у себе» переможцем стала збірна команда спортсменів з обмеженими фізичними можливостями Якимівського району у складі: В’ячеслав Андрющенко, Олександр Достанко, Сергій Дураков, Наталія Іщенко, Галина Марценюк, Сергій Межинський, Тетяна Попович, Галина Тагієва, Микола Чернов.

Також були відзначені й футболісти — призери першості Якимівського району з футболу: бронзовий призер команда «Лиман» (Радивонівка), срібний призер «Ураган» (М.Горького) та чемпіон турніру команда «Патріот» (Володимирівка).

Грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури району були відзначені й переможці у номінації «Меценат року» — Олександр Чкан (директор ТОВ «Хвиля»), Василь Новіков (заступник гендиректора ПП «Аскон»), Сергій Ломейко (директор Якимівської державної сортодослідної станції), Сергій Тимофєєв (засновник ТОВ «Прогрес-СИ»).

Усі переможці спортивних номінації отримали грамоти та дипломи різних рівнів і приємні пам’ятні подарунки.

Також важливу нагороду — диплом та кубок з рук А.Землякова отримав голова РДА О.Правосуд за те, що саме наш Якимівський район посів І місце у обласній спартакіаді серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здорова молодь — здорова нація».

На святі в урочистій обстановці посвідчення кандидата у майстри спорту з гирьового спорту було вручено нашому гирьовику Івану Іочкову. Також грамотами відзначені: збірна команда з боксу серед юнаків (тренер Олексій Коростильов) за зайняте ІІІ місце у обласній спартакіаді серед сільських школярів під гаслом «Хто ти — майбутній олімпієць!», а також збірна команда району з настільного тенісу та футбольна команда «Прогрес-СИ» за ІІІ місце у відкритій першості з футболу серед юнаків 2004 р.н. За організацію даного спортивного свята грамотами відзначені: Володимир Костишак — методист РМЦ, і Андрій Шаракін — директор ДЮКФП.

Церемонія нагородження спортсменів розбавлялася вокально-танцювальними номерами, підготовленими самодіяльними колективами Якимівки та вихованцями місцевої дитячої музичної школи.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора

***

Ветерани спорту Якимівського району:

Бабови Володимир та Сергій Микитовичі, Бутенко Григорій Іванович, Бутенко Тамара Василівна, Величко Віктор Анатолійович, Волошко Валерій Іванович, Гасан Ігор Анатолійович, Довженко Сергій Миколайович, Доненко Валерій Миколайович, Железова Любов Петрівна, Кармазин Микола Артемович, Коваленко Володимир Андрійович, Коваленко Григорій Михайлович, Косенко Тимофій Семенович, Кравченко Ірина Дмитрівна, Лисевич Олена Вікторівна, Мулявий Микола Петрович, Новіков Геннадій Володимирович, Осмоловський Геннадій Анатолійович, Плаксин Анатолій Іларіонович, Подольський Євген Федорович, Рудоченко Володимир Іванович, Рудченко Олег Григорович, Рижик Олександр Васильович, Сєводнєв В’ячеслав Петрович, Тарарієва Тамара Тимофіївна, Федосєєв Олександр Володимирович, Фесик Віктор Олексійович, Целіков Василь Іванович, Чайкін Василь Геннадійович, Чередниченко Леонід Петрович та Чкан Олександр Вікторович.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.