9 июня 2016 Область 312  2 

Якимівські журналісти перші! (фоторепортаж)


DSC_0414

Вже вкотре журналісти Мелітопольської міськрайонної первинної організації Національної спілки журналістів України приміряють на себе різні професії та захоплення. Після свого професійного свята представники мас-медіа вже не вперше спробували себе у ролі рятувальників.

У середу, 8 червня, у смт Мирне члени «первинки», що об’єднує журналістів м.Мелітополя, Мелітопольського, Якимівського та Приазовського районів, провели змагання із Цивільного захисту та охорони праці на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Журналістам, яким постійно необхідно бути на «передовій» усіх головних подій регіону, особливо у такі важкі для країни часи, треба знати і бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій, вміти надавати кваліфіковану першу медичну допомогу, бути у гарній спортивній формі. Під час змагань працівники засобів масової інформації у черговий раз оцінили власну фізичну підготовку, рівень знань і умінь, а також відновили прогалини у своїх знаннях із безпеки життєдіяльності.

Основною метою даних змагань організатори вбачали закріплення знань і застосовування правил поведінки при надзвичайних ситуаціях. Цього разу у змаганнях взяли участь вісім команд, до складу яких увійшли журналісти Мелітопольського, Якимівського районів та м.Мелітополь.

Перед початком змагань рятувальники як гостинні господарі провели екскурсію по частині, представники ЗМІ оглянули спеціальну техніку, завдяки якій співробітники ДСНС за необхідності ліквідують надзвичайні ситуації та їхні наслідки. Після цього розпочалися змагання, які проходили у кілька етапів. Спочатку командам потрібно було відповісти на шість запитань щодо безпеки життєдіяльності, а потім довелося надавати першу медичну допомогу — накладати шини і пов’язки, «реанімувати» своїх колег. Наостанок «акули пера» перевірили рівень своєї фізичної підготовки у спортивній естафеті.

За ходом конкурсної програми уважно спостерігало компетентне журі, яке за підсумками усіх змагань та відповідей присудило заслужену перемогу та почесне І місце команді нашої районної газети «Слово трудівника». Якимівські журналісти-переможці отримали грамоту та кубок змагань. Після церемонії нагородження начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи із громадськістю підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева привітала журналістів із нещодавнім професійним святом і вручила учасникам змагань грамоти за активну громадянську позицію, пропаганду безпеки життєдіяльності, популяризацію професії рятувальників.

А на добру згадку про таку подію у всіх медійників залишилися подарунки від ДСНСників — новенькі каски та спільне фото!


  1. Аноним:

    Молодцы!!! Акимовцы Вами гордятся!!!

  2. Нина:

    Молодцы, Акимовцы Вами гордятся!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.