2 марта 2016 Якимівка 184  1 

Професіографічні екскурсії


DSC_0303

1 березня 2016 року фахівці Якимівського РЦЗ для учнів загальноосвітніх шкіл смт Якимівка організували та провели ряд професіографічних екскурсій на підприємства. Діти мали змогу відвідати відділ держземгеокадастру в Якимівському районі, ПАТ «Укртелеком» та ВП «Азовський міжрайонний відділ» державної установи «ЗОЛЦ Держсанепідслужби України». Зустрічі в установах починалися зі вступного слова керівників, які наголошували у своїх зверненнях до старшокласників на необхідності врахування особливостей нашого регіону у процесі вибору своєї майбутньої професії.

Сергій Миколайович Кутіков — начальник відділу держземгеокадастру в Якимівському районі, розповів учням 11 класу Якимівського навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» про основну діяльність відділу: визначення факту чи припинення права власності на земельні ділянки, кадастрове знімання та занесення цієї інформації до державної бази.

Начальник Якимівського відділення ПАТ «Укртелеком» Мирчев Юрій Миколайович розповів учням 10 класу Якимівської ЗОШ №2 про телекомунікаційну сферу, в якій веде свою діяльність підприємство. Наголосив, що ця сфера є найвисокотехнологічнішою галуззю економіки, яка розвивається дуже стрімкими темпами. ПАТ «Укртелеком» надає міжнародний, міжміський та місцевий зв’язок населенню, відеоконференц-зв’язок, доступ до Інтернету та мереж радіомовлення тощо.

Третя зустріч відбулась у Якимівській санітарно-епідеміологічній станції. Учнів 10 класу Якимівської ЗОШ №1 привітно зустрів керівник цієї державної установи Василь Григорович Скляров. Він розповів дітям про діяльність служби, яка спрямована на профілактику інфекційних хвороб, професійних захворювань та запобігання впливу на стан їхнього здоров’я і життя шкідливих факторів навколишнього середовища, і про основні завдання, які реалізуються у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

…Нові зустрічі і враження, багато нової корисної інформації та фото на згадку… Впевнені, спільна діяльність служби зайнятості із відділом освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації у просвітницькому та профорієнтаційному напрямі не залишиться без уваги. Тому що ці заходи дають можливість молодій людині визначитися із вибором стежини у своєму житті та стати справжнім професіоналом.

О.МАРУГІН

фото Р.Бачуріна


  1. Nastiy:

    Здравствуйте,недавно у подруги прочитав эту статью-смеялась и плакала.Интересно ,начальник «Укртелекома» рассказал учащимся 10 класса,почему нет люков ,как ребенок может упасть в «их сферу деятельности» без люка.Что на самом деле «Укртелеком»-это загнивающая сфера,и не развивается быстрыми темпами,что интернет от «Укртелекома»-ФУФЛО,скорость -черепаха быстрее передвигается.Что рынок завоевывают «Киевстар»,»Лайф» и т.д.И виноваты в этом не рабочие люди,а руководство .Почему,да потому,что руководство «Укртелекома»-ВОРУЕТ,ВОРУЕТ,ВОРУЕТ И ВОРУЕТ,и новые технологии не придут никогда,потому что все нужно менять ,а ничего не менялось в этой организации еще с 1960 года прошлого ВЕКА.Этот провайдер уже не только в селах но и в городе сдыхает ,уже у него клиническая смерть,пациент мертв.А санэпидемстанция -это еще то жулье.да много можно рассказать.но это уже в Генеральной прокуратуре после увольнения шокина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.