22 декабря 2015 Район 154  0 

ПІДБИТО ПІДСУМКИ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ»


DSC_0431

Минулої п’ятниці у Якимівці підвели підсумки досягнень освітньої галузі району у 2015 році та відзначили переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016». Цей конкурс має давню історію і завдяки йому чимало талановитих вчителів змогли продемонструвати свої напрацювання та новаторські ідеї.
Районні педагоги, які взяли участь у даному конкурсі, у номінаціях «Історія», «Математика» та «Англійська мова» представляли розробки уроків та позакласних заходів, проводили уроки у незнайомому класі, представляли свою роботу у блогах та на сайтах. Їхні матеріали уважно передивлялося та вивчало компетентне журі і із всіх претендентів на перемогу визнало кращими наступних педагогів: третє місце посів вчитель Азовської ЗОШ Сергій Богданов («Математика»), другі місця вибороли Олена Прушинська (Вовчанська ЗОШ, «Історія») та Олена Джура (НВК Якимівська гімназія, «Математика»), перші місця у даному конкурсі посіли вчителі з гімназії Олена Писарева, Олена Роєва («Англійська мова»), Наталя Мухіна, Лариса Халанчук («Математика») та вчитель Якимівської ЗОШ №2 Олена Ковтун-Павлова («Історія»).
Після нагородження переможців грамотами та квітами присутні побажали успіхів Л.Халанчук, яка буде захищати честь освіти Якимівщини на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016»!
Кращих педагогів району вітали голова райдержадміністрації Олександр Правосуд, його заступник-стажер Інна Водоп’янова і голова районної ради Юрій Шило. Виступаючі відзначили високий рівень педагогічної майстерності вчителів, подякували за цінний внесок у виховання молодого покоління і побажали нових досягнень та успіхів на професійній ниві. А начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Дудкін, окрім вітань, також повідомив приємну для всіх учасників районного етапу конкурсу «Учитель року» звістку — про їхнє преміювання.
Неймовірно яскраві вокально-танцювальні номери глядачам представили учні шкіл району та вихованці Якимівської дитячої музичної школи.
Руслан БАЧУРІН,
фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.