7 апреля 2021 Якимівка 48  0 

Просто «Модна школа Якимівки». А де іще провести вільний час креативно і з користю?


Уже більше півроку у нашій громаді працює швейний простір для усіх бажаючих. Для тих, хто хоче навчитися створювати одяг, та для тих, хто вже вміє шити, але не має вдома необхідного обладнання.

Це затишна майстерня із сімома робочими місцями, обладнаними сучасними швейними машинками і оверлоком. До послуг відвідувачів — прасувальна дошка, манекен та великий розкрійний стіл. Також можна скористатися інструментами та витратними матеріалами.

Творчо провести час та безкоштовно створити дизайнерську річ можна просто записавшись до школи за телефоном, що ви бачите на екрані. 0 (98) 55 33 594 (Марія). Заняття проводяться із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Звісно ж, таке професійне і вартісне обладнання не впало Якимівці із неба. Ще у травні минулого року ініціативній групі Центру «Позашкільної діяльності та розвитку дітей та юнацтва» пощастило здобути перемогу в конкурсі міні-ініціатив, спрямованих на зміцнення соціальної згуртованості громади у співпраці із Представництвом ООН в Україні, у рамках програми із відновлення та розбудови миру. Із моменту написання грантової заявки до відкриття швейної студії пройшло чотири місяці підготовки документів, закупівлі обладнання та меблів, облаштування творчого простору. Проєкт коштував близько 80 тисяч гривень.

«Фешн скул» працює на другому поверсі Центру «ПоДіРоДіЮн». Заняття для дітей та молоді проводяться тричі на тиждень. Веде навчання Марія Діденко. Влог-візитівка громади минулої суботи вчилася шити прихватку у стилі печворк — із клаптиків тканини. Заняття тривало майже дві години. Хто би міг подумати, що така обігова річ, як кухонна прихватка, створюється так довго. Набагато простіше придбати її у магазині. Але час, витрачений на розкрій, моделювання та зшиття окупається гарним настроєм та спокійною роботою у компанії однодумців. Дуже відволікає від щоденних проблем.

«Модна школа Якимівки» — яскрава ілюстрація до крилатого вислову «Під лежачий камінь вода не тече». І будь-хто може особисто додати рідній громаді користі і позитивчику. Було б бажання. Маєте, чим похвалитися — повідомте нас, і наступний сюжет буде про ваші проєкти.

 Людмила ШКЛЯРУК


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.