31 марта 2021 Район 45  0 

Положення про конкурс творчих робіт «Тато! Ти — моя опора»


Конкурс творчих робіт проводиться до Міжнародного Дня Батька, що святкуватиметься 20 червня 2021 року.

Організатором Конкурсу є ПП «Медіа-центр «Слово трудівника».

  1. Загальні положення

Метою проведення конкурсу творчих робіт «Тато! Ти — моя опора!» є знайомство із чоловіками Якимівської та Кирилівської громад, які достойно реалізували себе у найприроднішій чоловічій іпостасі – бути Татом, а також виявлення та стимулювання мешканців громад до творчої співпраці із районною газетою і, як наслідок, збільшення читацької аудиторії і кількості передплатників.

  1. Учасники Конкурсу

Учасниками Конкурсу — авторами публікацій — можуть бути мешканці Якимівської та Кирилівської громад будь-якого віку. Для участі у Конкурсі обов’язково (!) треба надати копію передплатної квитанції на районну газету на 2021 рік. Якщо ви не встигли за якихось обставин передплатити «СТ» на рік, можете зробити це зараз. Участь у конкурсі можуть брати також володарі електронної передплати (умови оформлення – за телефоном 098 925 22 89).

  1. Умови проведення Конкурсу

Учасники Конкурсу повинні надіслати на електронну адресу газети «Слово трудівника» akimovkast@gmail.com власну творчу роботу (обсягом не більше (!) півтори (1,5) друковані сторінки формату А4, 14) та шрифтом та фото Тата, про якого у роботі йде мова. Усі фотографії надавати в електронному вигляді, записані окремими файлами JPEG-формату, а не вставленими у текст. Після відправлення творчої роботи електронною поштою, Вайбером або Телеграмом, бажано зателефонувати до редакції за номером 098 925 22 89 та переконатися, що ваша робота дійшла до конкурсної комісії.

Кожній дитині потрібен Тато. Тато, а не слово. Сильний, відважний, турботливий для сина, та найніжніший для донечки. Тато, що витопче коло, поки дочекається радісної звістки під вікнами пологового будинку. Тато, що навчить бешкетника рибалити та майструвати халабуду. Тато, що із гордістю поведе свою красуню до вівтаря. Тато, який може все, що завгодно. Якщо ці слова про твого Тата – напиши нам. Зроби цікаве фото із своїм Татом, підготов оповідання та надсилай нам на творчий конкурс. Може, саме твій Тато отримає від «Слова трудівника» та наших спонсорів справжній чоловічий приз.

Перерахування біографічних довідок та трудових досягнень творчою роботою вважатися не буде.

Роботи будуть публікуватися у порядку їх надходження. Черговість публікування роботи у газеті не впливає на результат її оцінювання.

  1. Термін проведення Конкурсу та визначення переможців

Початок прийому робіт — 1 квітня 2021 року. Закінчення прийому — 6 червня 2021 року (включно). Робота конкурсної комісії із оцінювання, друк творчих робіт і визначення переможців триватиме до 8 червня 2021 року. Конкурсна комісія, яка формується із членів колективу ПП «Медіа-центр «Слово трудівника», після розгляду та друку у газеті всіх наданих робіт, шляхом відкритого голосування визначає переможців Конкурсу. Переможці будуть відібрані у двох вікових категоріях — до 18 років та 19+. Діти і дорослі оцінюватимуться окремо.

Оголошення результатів – у газеті від 9 червня.

Нагородження — 15 червня 2021 року.

  1. Фінансування проведення Конкурсу

Фінансування проведення Конкурсу здійснюється ПП «Медіа-центр «Слово трудівника» та нашими партнерами-спонсорами.

Перелік спонсорів та наданих призів – у одному із наступних номерів «СТ».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.