17 марта 2021 Якимівка 149  0 

На Якимівщині стартувала вакцинація


24 лютого на території України розпочата вакцинація проти коронавірусної інфекції Covid-19. Першими вакцинують медичних працівників, які надають допомогу хворим на коронавірус, та військових. Щеплення проводиться вакциною Covi Shuield, яка розроблена Oxford/AstroZeneca та виготовляється в Індії. Після вакцинації формується імунітет проти коронавірусу. Першими вакцину Covi Shuield схвалили у Великобританії, крім того, вона стала третьою вакциною, яку дозволили використовувати у Європі. Ця вакцина є дієвою і проти «британського» штаму коронавірусу, який є на 64% більш смертоносним, ніж коронавірус, що циркулював раніше. На теперішній час по Україні вже вакциновано 38237 осіб, у Запорізькій області 1087 осіб.

Четвер, 11 березня, став першим днем вакцинації на Якимівщині. Того дня мобільною бригадоюа із м.Мелітополь у складі лікаря, медичної сестри та реєстратора (який вносить дані про щеплених до електронного реєстру) було вакциновано 30 осіб, з яких 28 медпрацівників та 2 мешканця смт Якимівка.

Перед щепленням проводився огляд лікарем, термометрія, збір анамнезу стосовно перенесених хвороб, наявності хронічних захворювань, алергічних реакцій та оформлювалась згода на вакцинацію із особистим підписом пацієнта. Після проведення вакцинації пацієнт протягом 30 хвилин знаходився під наглядом лікаря.

Із 22 березня розпочнеться другий етап вакцинації. В першу чергу вакцинуватимуться особи старші 80 років та особи, які страждають на тяжкі хронічні захворювання дихальної системи, серцево-судинної системи, хворі на цукровий діабет, ожиріння, імунодефіцитний стан та інші тяжкі хвороби.

Шановні мешканці Якимівського краю! Бажаючі отримати щеплення проти коронавірусу можуть записатися до черги у свого сімейного лікаря. Щеплення проводиться безкоштовно.

КНП Якимівський центр ПМСД


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.