10 февраля 2021 Якимівка 72  0 

Якимівщина перетворилася на ковзанку


Ожеледиця, яка у понеділок по обіді скувала всю Якимівщину і до вчорашнього дня не покидала населені пункти громади, принесла населенню чимало незручностей та викликала у людей шквал обурення. 

Вже звечора понеділка жителі населених пунктів громади йдучи, а точніше сказати, повзучи із роботи додому, у соцмережах стали висловлювати свій гнів стосовно «зимової сплячки» місцевих комунальників, бо на вулицях сіл і селищ Якимівської громади їх не бачили.

Вчора, у вівторок, автор даних строк, зранку ковзаючи до редакції, особисто переконався, що вулиці Якимівки залишилися без уваги комунальних служб. Дорожнє полотно та тротуари — суцільне дзеркало, у відображенні якого можна навіть розгледіти власне обличчя, розгніване такою надзвичайною ситуацією. І лише без п’яти вісім (!) ранку поряд із кафе «Встреча» мені зустрівся перший і єдиний на увесь центр селища тракторець, з ковша якого двоє роботяг розкидали суміш. Напевно, вони (комунальники) думали, що зранку потеплішає і ожеледиця сама відійде…

Але і після роботи комунальних служб багато з місцевих жителів залишились незадоволеними, бо суміш була розкидана лише на перехрестях, а тротуари посипані вибірково і місцями. До речі, автор цих рядків добирався до роботи пішки, а мої колеги — автомобілем. І, судячи з їх вражень від поїздки, ще невідомо де гірше — на тротуарі чи на проїжджій частині декількох центральних вулиць, яка нагадувала суцільне скло без будь-якого натяку на посипку під ним.

Слід зазначити і той факт, що ось така непередбачувана ковзанка об’єднала якимівців, які допомагали один одному у боротьбі із перешкодами. Одні подавали руку жінкам та проводили до більш безпечного місця, інші допомагали водіям, підштовхуючи автомобілі, які опинилися у скрутному становищі на слизькій дорозі…

Від редакції: хочеться попередити жителів громади про погіршення погодних умов вже найближчим часом. Згідно прогнозу, після щільних дощів, які пройдуть днями, у вихідні різко знизиться температура, що може призвести до чергової ожеледиці. Будьте обережними!

Довідково: За офіційною інформацією прийомного відділення Якимівської ЦРЛ, з моменту настання ожеледиці (понеділок, близько 14 години) і до здачі номеру до друку (вівторок, близько 15 години) по допомогу до медиків звернулося троє постраждалих від негоди: двоє із переломами, один із забиттям.

За інформацією диспетчера Якимівського РЕМу ВАТ «Запоріжжяобленерго» з ночі понеділка до вівторка 14.45 без електрики залишились мешканці Андріївки, Давидівки, Розівки, Червоного та деяких інших населених пунктів громади. Також частково були відключені коси Федотова та Пересип. У Якимівці надходили дзвінки від жителів приватного сектору про обрив ліній електропостачання, які ліквідувались працівниками РЕМу. Протягом усієї негоди над відновленням електропостачання працювало 5 аварійно-ремонтних бригад.

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.