10 февраля 2021 Акимовка 19  0 

Вручення призів щасливим передплатникам нашої газети триває!


Дружба нашої сім’ї із районною газетою «Слово трудівника» почалася ще далекого 1969 року. Тоді мама, ще Іванова Раїса, після сільськогосподарського інституту за розподілом приїхала працювати головним бухгалтером у колгосп ім.10-річчя КІМу с.Таврія. З того часу ми виписуємо «Слово трудівника». Наша сім’я завжди брала участь у конкурсах, вікторинах, які проводяться газетою.

А цього року мама наполягла на участі у лотереї і їй посміхнулася вдача. Вона виграла чудову кружку із логотипом улюбленої районки. Дякуємо нашій газеті та спонсорам за приємні емоції! Наступного разу сподіваємося виграти суперприз.

Сім’я Болюта, с.Шелюги

*****

— Зі «Словом трудівника» я познайомився ще у дитинстві, коли цю газету із назвою «Соцстеп» передплачували мої батьки. Читав її спочатку у Великій Тернівці, а вже коли у 1973 році перебрався до Якимівки, і сам почав її передплачувати. Читаю її всю, тож виділити улюблені розділи не зможу. Передплату оформлюю одразу на цілий рік — так і зручніше, щоб не забути у розпал польових робіт виписати на друге півріччя, та й економніше — річна ж передплата ось уже не перший рік є пільговою. А ще (посміхнувся) щоразу, як редакція оголошує конкурси призів, ми із дружиною направляємо копії на розіграш. І ви знаєте, минулого року поталанило дружині (на неї оформляли передплату) — вона виграла редакційну кружку, а цього річ і я до пари виграв теж кружку. Тепер обоє чаюватимемо із фірмових кружок від «СТ».

Дякуємо газеті за інформацію і приємні дрібниці до душі, — так про свою дружбу із районкою розповів журналістам фіналіст розіграшу призів від «СТ» житель Якимівки Василь Бай.

І ми у відповідь дякуємо за відданість і підтримку місцевої преси.

*****

Світлана Олександрівна Данилович, інспектор сервісного центру ПФУ, що у Якимівці, вперше познайомилася із районкою ще у шкільні роки. Батьки виписували і читали, а вона спочатку просто гортала сторінки, а потім почала й самостійно її читати. А тепер ось і по роботі необхідно мати під рукою місцеву газету, і для власного задоволення: хто, що, де, коли? Треба знати місцеву інформацію.

  • Газету щороку виписую за річним індексом. Останніми роками він ще й пільговий і дає надію на отримання головного призу, — говорила журналістам Світлана Данилович. — Мені, знаєте, із «СТ» потроху таланить. Десь із десяток років тому я вже брала участь у розіграші призів від районки. Тоді виграла велику коробку смаколиків від «Агроніксу», а тепер ось фірмову кружку від «Слова трудівника». Уже вирішила, що залишу її на роботі для чаю. Буду із колегами у обідню перерву чаювати і згадувати приємні моменти, пов’язані із нашою газетою.

І на завершення додала: «Дрібничка, але ж приємно отримувати подарунки від  друзів».

Колектив редакції навзаєм дякує всім до єдиного передплатника за дружбу довжиною у десятиліття і фінансову підтримку газети «Слово трудівника»! А також нагадує тим переможцям і їхнім представникам, які забирали призи, про обіцяні фото і власні розповіді, пов’язані із районкою. Ті переможці, які у силу обставин не можуть прибути до редакції, зв’яжіться із нами у робочі дні за телефоном 098 92 522 89 і ми разом вирішимо, як передати вам ваш приз.

Тетяна БЕЛИМЕНКО, фото автора

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.