10 февраля 2021 Район 151  0 

Творчий конкурс «Моя мама краща в світі!»


Організатором Конкурсу є ПП «Медіа-центр «Слово трудівника».

  1. Загальні положення

Метою проведення конкурсу творчих робіт «Моя мама краща в світі» є знайомство із простими українськими жінками, які достойно реалізували себе у найприроднішій жіночій іпостасі — материнстві, а також виявлення та стимулювання мешканців Якимівщини до творчої співпраці із нашою газетою і, як наслідок, збільшення читацької аудиторії і кількості передплатників.

  1. Учасники Конкурсу

Учасниками Конкурсу — авторами публікацій — можуть бути мешканці Якимівської та Кирилівської громад будь-якого віку. Для участі у Конкурсі обов’язково (!) треба надати копію передплатної квитанції на газету на 2021 рік. Якщо ви не встигли за якихось обставин передплатити «СТ» на рік, можете зробити це зараз у будь-якому відділенні Укрпошти. Участь у конкурсі можуть брати також володарі електронної передплати (умови оформлення – за телефоном 098 925 2289).

  1. Умови проведення Конкурсу

Учасники Конкурсу повинні надіслати на електронну адресу газети «Слово трудівника» akimovkast@gmail.com власну творчу роботу (обсягом не більше (!) півтори (1,5) друковані сторінки формату А4, 14 шрифтом із інтервалом 1,5) та фотографію мами, про яку у роботі йде мова. Усі фотографії надавати в електронному вигляді, записані окремими файлами JPEG-формату, а не вставленими у текст. Після відправлення творчої роботи електронною поштою, бажано зателефонувати до редакції за номером (098) 925 22 89 та переконатися, що ваша робота дійшла до конкурсної комісії.

Серед безлічі професій на землі є одна нікому не помітна, але найголовніша. За неї не отримують ані чинів, ані звань, ані навіть Похвальних грамот. Та її значущість неможливо переоцінити. Це професія – мама. Тема творчої роботи «Моя мама краща в світі» передбачає розповідь про Жінку-Матір. Це може бути нарис із життя мами кчасника Конкурсу, історія її кохання, або ж, взагалі, будь-яка сімейна історія, у якій головною героїнею виступає мама. Звертаємо увагу конкурсантів на те, що перерахування біографічних довідок творчою роботою вважатися не буде!

Роботи будуть публікуватися у порядку їх надходження. Черговість публікування роботи у газеті не впливає на результат її оцінювання.

  1. Термін проведення Конкурсу та визначення переможців

Початок прийому робіт — 1 лютого 2021 року. Закінчення прийому — 1 березня 2021 року (включно). Робота конкурсної комісії із оцінювання, друк творчих робіт і визначення переможців триватиме до 9 березня 2021 року. Конкурсна комісія, яка формується із членів колективу ПП «Медіа-центр «Слово трудівника», після розгляду та друку у газеті всіх наданих робіт, шляхом відкритого голосування визначає переможців Конкурсу. Оголошення результатів – у газеті від 10 березня. Нагородження — 12 березня 2021 року.

  1. Фінансування Конкурсу

Фінансування Конкурсу здійснюється ПП «Медіа-центр «Слово трудівника» та спонсорами.

Перелік спонсорів та наданих ними призів для мам – у наступних номерах «СТ».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.