24 февраля 2021 Якимівка 182  0 

Наша МАМА найкраща у світі (творчий конкурс)


Кожен з нас вкладає у слово МАМА щось своє, особливе. Мамо, матінко, матуся… МАМА — це мудрість, підтримка, порада, любов, надія і віра. Мабуть невипадково ім’я нашої Матусі — Віра. Це найдобріша та найчуйніша у світі людина. Наша мама завжди була і буде для нас найважливішою людиною. Людиною, яка навчила нас поважати, кохати, досягати поставлених цілей, з гідністю приймати поразки, бути ввічливими та вдячними, вмінню вислухати та домовлятися. Наша мама — еталон жіночої краси — вірна та надійна дружина. Все своє життя вона присвятила родині. До нашої матусі за порадами звертаються її онуки. Вони завжди ставляться до її порад з розумінням та вважають її думку авторитетною. Вона вміє вислухати, знайти такі потрібні слова, щоб підтримати або підбадьорити нас.

У тяжкі часи дев’яностих років, вона змогла дати нам освіту. Вона нас завжди вчила: «Щоб не трапилося у вашому житті, ви маєте розраховувати тільки на себе».

Позитивну енергію для життя мама отримує від спілкування з природою. Мама полюбляє квіти. В неї дуже гарний сад, в якому ростуть різноманітні рослини. У будинку у неї зимовий сад.

Хочеться додати, що наша Мама — це зразок для наслідування. З дитинства у неї була мрія! Завдяки своїй цілеспрямованості, мама досягла поставленої мети. Мрія моєї мами полягала у тому, щоб схуднути. Вона досягла своєї мети. Це найвдаліший проект її життя (після дітей, звичайно).

Мамо! Ми пишаємося тобою. Бережи себе для нас! Ми тебе дуже любимо і ти нам потрібна!!!

Твої Оля і Марина.

Дякуємо Слову за можливість розповісти всім читачам про найчарівнішу маму у світі!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.