27 января 2021 Акимовка 19  0 

Вручення призів щасливим передплатникам нашої газети триває!


Цього разу до редакції за своїми призами завітали якимівці – Олена Миколаївна Штаба, Сергій Петрович Мельник та Наталя Петрівна Іщенко.  Усі троє виграли фірмовий настінний квартальний календар «СТ», який буде допомагати у організації їхнього робочого та вільного часу, а також нагадувати про загальнодержавні і неофіційні щоденні свята кожного місяця впродовж усього року.

Також за виграним перекидним календарем до нас прийшла Надія Федорівна Букай, яка розповіла, що газету читає вже досить давно, як то кажуть: «від корки до корки», і зраділа, коли дізналася, що стала однією із переможців у новорічному розіграші призів від районки. До речі,  її хобі має безпосереднє відношення до нашої газетярської праці — вона тривалий час займалася фотографуванням. У них ця улюблена справа стала доброю сімейною традицією — ледь не кожен член родини, беручи до рук фотоапарата, робив чудові знімки, здебільшого для душі. Фотографією окрім нашої співрозмовниці також займалися її батько та брат.

Відтепер рахувати час у домі якимівця Анатолія Тимофійовича Калошкіна буде фірмовий годинник «СТ», який він виграв, надіславши до редакції копію передплатної квитанції.

Усі наші передплатники-призери щиро раділи удачі та ділилися із нами своїми враженнями про ту мить, коли дізналися, що один із численних призів від районки дістався саме їм. Вони всі не перший рік передплачують газету «Слово трудівника», бо на її сторінках кожен може знайти цікаву та корисну інформацію, але далеко не всі раніше брали участь у традиційних розіграшах від районки. Дехто зробив це вперше, тож і радість від везіння у них була удвічі більшою.

А ми нагадуємо, що передплата на газету «Слово трудівника» ніколи не закінчується! ЇЇ кожного місяця можна оформити у будь-якому поштовому відділенні.

Руслан Бачурін

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.