13 января 2021 Якимівка 109  0 

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ — ВРУЧЕНО!


Що робити із новеньким холодильником — Раїса Володимирівна ще не визначилася. Радісну звістку їй звечора повідомила донька, після перегляду у інтернеті відеозапису про розіграш. Сама наша героїня ще не йме віри, що виграла головний приз від районки.

  • Газету «Слово трудівника» я виписую все свідоме життя. Спочатку її виписували мої батьки, а вже коли я стала на власні хліба із 17 років — почала сама передплачувати районку. Я місцева, зараз на пенсії, маю від роду повних 70 років, а трудових — 39. Все життя присвятила ветеринарній галузі. Починала із лаборантки, а після закінчення Василівського ветеринарного технікуму працювала у старій ветаптеці. Маю багато знайомих серед жителів Якимівщини, тож мені завжди цікаво читати новини про район і життя людей у районі. За нагоди вітаю знайомих із днем народження, коли у газеті про це напишуть, але тепер, на жаль, все частіше сумую і співчуваю родичам тих, хто відходить у вічність. Щотижня доречною для мене є програма телепередач, і у гороскопи заглядаю щоразу (посміхнулася!), — розмірено так говорила про свою дружбу із «СТ» Раїса Володимирівна Фоменко із Якимівки.

Наша героїня за призом прийшла разом із товаришкою свого онука — студенткою Дніпропетровського вишу Танею. Вони разом оглянули приз, пересвідчилися, що  дійсно двокамерний холодильник тепер її власність і його можна забирати. А вже онук Максим із другом допомогли відвезти придбання додому до переможниці.

Раїса Володимирівна щораз повторювала, що і досі не вірить, що виграла таку вартісну річ, передплативши лише газету, і дякувала журналістам за організацію розіграшу, а Олександру Правосуду — за солідний приз.

Записала Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото Людмили Шклярук


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.