27 января 2021 Район 219  0 

Газета повинна бути газетою, а не…


Добрый день, уважаемая редакция газеты «Слово трудівника».

Обращаемся к вам от имени подписчиков вашей газеты из с.Новоданиловка. Дело в том, что второй номер от 13 января мы вовремя не получили. То ли число 13 несчастливое, то ли кто-то что напутал-перепутал, но в итоге газету нам доставили только через 6 дней, т.е. – 20-ого.

Увы, но этот случай оказался не единичным, ситуация повторяется: сегодня 20 января, в наше отделение связи вместо 143 экземпляров «Слова» поступило 44. Так что большинство подписчиков в этот день опять будут напрасно ожидать почтальона, а с ним – и третий номер районки. Как пелось в песне, «всім ідуть конверти з привітаннями, а мене минають поштарі». Газету принесут позже, но это уже будет макулатура, а не газета.

Кто-то скажет, что все это мелочь. Но именно вот так случаются и приживаются в нашей жизни унижающие нас «мелочи», от того что мы терпеливо смиряемся с халатностью, невниманием, хамством.

Обращаемся за помощью в редакцию. Знаем, что разберетесь. Ведь именно журналисты расследуют, докапываются до тех несправедливостей, что происходят в нашей жизни.

Верим, что нашу любимую районную газету (а не макулатуру) мы будем получать вовремя. Свежую, пахнущую морозцом, занесем ее в свои теплые дома и от корочки до корочки прочтем.

С уважением, Т.Коноваленко, Н.Катаева, З.Джабарова, Н.Королева, А.Петренко

*******

Від редакції: Довідавшись 18 січня від передплатників про ситуацію із доставкою «СТ» у Новоданилівці, редакційники дійсно розпочали «розслідування». Місцеві поштарі підтвердили факт повної відсутності розсилки газети «Слово трудівника» на це поштове відділення і розповіли про свої дії у такій ситуації відповідно до посадової інструкції. І якщо ще донедавна до «великого реформування Укрпошти» всі недоставлені газети прибули б до сільського відділення на наступний день, але реформатори від Укрпошти скоротили і час роботи сільських відділень і дні доставки друкованих ЗМІ до населених пунктів у сільській місцевості до трьох разів на тиждень (вівторок, середа, субота), а подекуди і до двох (середа, субота). Тож і виходить, що недоставлена газета у день виходу (середа) тільки за щасливим збігом обставин, як показує історія доставки до Новоданилівки, потрапила до передплатників аж у суботу, а декому аж із наступним номером «СТ».

Така ситуація неприпустима, адже доставка кожного номера газети  оплачена передплатниками у момент виписки газети авансом на весь період передплати. Із річної передплати ця сума складає 71,45 грн., а помноживши на тираж газети – сума виходить у межах 150-ти тисяч гривень. Ми, як редакційники незадоволені таким станом справ, але можемо лише вказувати на неналежне виконання умов договору доставки, бо на законодавчому рівні затверджено відповідальність за адресну доставку друкованих видань Укрпошта несе лише перед передплатником і лише за письмовим його зверненням. Тож, шановні передплатники, у разі, коли газету «Слово трудівника» вам доставляють додому (адресно відповідно до доставочної картки) не у середу – день виходу «СТ», повідомляйте редакцію за телефоном/вайбером (098) 92 522 89, щоб ми мали оперативну інформацію і мали змогу вчасно відреагувати на ситуацію. Сподіваємось, що це не місцева практика доставки «СТ» від середи до суботи (на жаль має місце і така ситуація у наших селах), а лише технічний тимчасовий збій у роботі Укрпошти. Ми розберемося.

Тетяна БЕЛИМЕНКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.