28 октября 2020 Акимовка 112  0 

У Якимівці відкрито Алею Слави


Минулого тижня у центральному парку відпочинку Якимівки урочисто відкрили Алею Слави, закладеної на честь 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війни. Відтепер біля стели загиблим воїнам-односельцям з’явилася ось така алея із портретами земляків, які, боронячи територіальну цілісність нашої держави, поклали свої життя під час бойових дій різних років (Друга Світова, локальні війни та АТО).

Почесну місію перерізування червоної стрічки виконали учасниця бойових дій у Другій Світовій війні Раїса Кирилівна Підбуртна, учасник бойових дій у Афганістані Геннадій Блокітін та учасник АТО Едуард Дегтярьов.

Першим до присутніх звернувся секретар селищної ради Максим Забара, який привітав військовослужбовців, родини загиблих та всіх, хто взяв участь в історичній та визначній події для Якимівської громади. З побажаннями миру, здоров’я і добробуту та закликом берегти меморіал звернулися голова райдержадміністрації Анатолій Пилипчук, учасниця бойових дій Другої Світової війни Раїса Підбуртна та військовий комісар РВК Олександр Ісаєв.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних плит і портретів загиблих. На завершення офіційної частини Наталя Доброжанова та Анастасія Келесіді (ЦБК) подарували присутнім пісню «Журавлі», яка своїм виконанням та змістом розчулила присутніх. Наприкінці люди все одно не розходились, спілкувались між собою та вдивлялися у портрети тих, кому завдячують життям…

P.S. Дуже шкода, що не всі якимівці шанують історію свого рідного краю, пам’ять про земляків та не цінують працю інших. Адже ще до офіційного відкриття алеї деякі її елементи піддавалася нападам вандалів, які вирішили «випробували» їх на міць. А вже буквально наступного дня після відкриття були розтоптані клумби, а самі квіти вирвані та розкидані у різні боки.

ЛЮДИ!!! Схаменіться, скільки можна поводити себе як свині, коли ми навчимося жити цивілізовано та привчати до цього підростаюче покоління? Сподіватимемося, що ми зможемо гідно передати честь та славу своїх земляків прийдешнім поколінням!

Руслан БАЧУРІН

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.