21 октября 2020 Якимівка 81  0 

Безперешкодний шлях дає крила надії


У вересні, вперше за останні роки, люди з інвалідністю провели незабутню зустріч у приміщенні Молодіжного ХАБу. На це зібрання першими заїхали інваліди-візочники. Нарешті люди з інвалідністю і особливо на візках, отримали безперешкодний доступ до місця зустрічі. На вході до приміщення громадські активісти газети «Слово трудівника» облаштували відкидний пандус.

У жовтні ми, люди сильні духом із клубу «Берег надії» знову зібралися у світлому приміщенні без перешкод. У ході зустрічі ми на стали першими учасниками майстер-класу «Друге життя» у рамках проєкту «За життя — без сміття» (ініціатор Марія Діденко). Майстриня центру «ПоДіРоДіЮн» Марина Пономаренко навчила нас зі звичайної жерстяної банки робити ексклюзивні органайзери. Під час роботи ми всі забули про проблеми навколо нас, особливо зі здоров’ям  і отримали велике задоволення від спільної творчої діяльності та спілкування.

Відчуваючи доброзичливість і дружню атмосферу, яка панувала на майстер-класі, ми, люди з інвалідністю, вдячні за надану можливість зустрічей і за приємні подарунки (блокнот, ручка), і за піднесений настрій і насолоду спілкування. Тепер кожний із нас із нетерпінням чекає на наступну зустріч 23 жовтня о 12:00.

Безперешкодно відвідувати засідання нашого клубу «Берег надії»  люди з інвалідністю, серед яких чимала кількість інвалідів-візочників, отримали можливість у рамках програми «Конкурс мікро-грантів від БО «БФ Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини.

Наталя ІЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.