30 сентября 2020 Район, Якимівка 995  0 

Відомі усі кандидати, які братимуть участь у місцевих виборах-2020


Згідно календарного плану місцевих виборів 2020 року, 24 вересня закінчився термін подання документів від суб’єктів виборчого процесу, які виявили бажання брати участь у виборах у якості кандидатів.

У п’ятницю, 25 вересня, Якимівська селищна ТВК прийняла постанову про реєстрацію кандидатів у депутати селищної ради та на посаду селищного голови, які подавали документи напередодні. Того дня комісія розглянула та зареєструвала списки тільки чотирьох партій і всіх кандидатів на посаду селищного голови. Списки інших партійних сил були розглянуті у понеділок, 28 вересня.

За результатами двох засідань селищної теркомісії, у виборчому процесі поточного року на території Якимівської громади на 26 депутатських мандатів селищної ради зареєстровано 191 кандидата, а на посаду селищного голови — 7 кандидатів.

Розглянемо більш детально усіх претендентів. На посаду селищного голови: шляхом самовисування претендують п’ять осіб — Олександр Правосуд, Тимофій Курочкін, Олексій Тимків, Максим Забара і Анатолій Пилипчук, двоє претендентів від політичних партій — Василь Дєдушев (Радикальна партія О.Ляшка) і Валентина Громихіна (Опозиційна платформа «За життя»).

У депутати селищної ради було подано списки від дев’яти партій, але комісією зареєстровані кандидати лише від восьми — «Радикальна партія О.Ляшка», «Партія В.Буряка «Єднання», «За майбутнє», «Опозиційний блок», «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Опозиційна платформа «За життя» та «Наш край».

Через відсутність документів на сімох кандидатів у депутати комісія не зареєструвала список партії «Слуга народу» для участі у виборах-2020.

Руслан БАЧУРІН

фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.